Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nfsfan6

Rozwiązany: Domowa siec wifi na komórce poprzez router bezprz. wifi

Polecane posty

Witam mam taki problem : otoz mam siec osiedlowa internetu PPHU BMJ i dziele sygnal poprzez router(asus rt n10) zeby net byl tez na drugim kompie obok w pokoju i dziala ladnie. Ale... jak chce do tego poprzez ten sam router polaczyc sie dodatkowo z netem przez wifi w komorce (samsung omnia hd) to wyskakuje laczenie a potem po chwili wyskakuje komunikat blad systemu. Co robie zle lub co powinienem zrobic zeby net w komorce na wifi byl ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w folderze instalacyjnym mam tylko : ASUS Device Discovery Application , ASUS Wireless Router Utility , ASUS Firmware Restoration Application..... Chociaz nie... znalazlem.

Plik zwie sie SetupWireless i jest otwierany w notatniku. Wklejam loga z niego :

[POLISH]

AddString1=Czy chcesz dodać ten komputer do sieci bezprzewodowej

AddString2=Powiodło się dodanie tego komputera do sieci bezprzewodowej

AddString3=Powiodło się zapisanie ustawień sieci bezprzewodowej do programu narzędziowego karty WLAN ASUS.

ErrorString1=Kreator nie może utworzyć sieci bezprzewodowej, ponieważ nie jest zainstalowany adapter sieci bezprzewodowej lub nie jest zainstalowane oprogramowanie adaptera sieci bezprzewodowej.

ErrorString2=Kreator nie znalazł informacji wymaganych do ustawienia sieci lub uzyskanych informacji nie można wykorzystać. Dodaj ręcznie ten komputer do sieci bezprzewodowej.

ErrorString3=Kreator nie może utworzyć sieci bezprzewodowej, ponieważ adapter sieci bezprzewodowej nie jest kontrolowany przez Windows. Dodaj ręcznie ten komputer sieci bezprzewodowej.

ErrorString4=Kreator nie może utworzyć sieci bezprzewodowej, ponieważ nie został zainstalowany adapter sieci bezprzewodowej ASUS lub jego oprogramowanie narzędziowe.

ErrorString5=Kreator nie może utworzyć sieci bezprzewodowej, ponieważ uwierzytelnianie WPA2-Personal nie jest obsługiwane przez ten komputer. Uruchom aktualizację Windows lub dodaj ręcznie do sieci bezprzewodowej, poprzez użycie jego programu narzędziowego.

[POLISH]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz doszedlem do tego : Okazalo sie ze musze miec kompa wylaczonego (zeby nie korzystal z neta) zebym w komorce mial internet. Problem rozwiazany ... a raczej prawie bo musze jeszcze dostawcy podac adres MAC portu WAN routera i nie wiem jak go znalezc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...