Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goliath243

Empire Earth - Kampania Niemiecka

Polecane posty

Niedawno postanowiłem pograć w starego, dobrego Empire Earth (z CD-A oczywiście). Podczas instalacji pojawił się błąd CRC, coś o niezgodności pliku (w pliku .cab bodajże). Wszystkie pozostałe pliki wgrały się dobrze, tylko ten jest uszkodzony. Płyta jest lekko porysowana, może to przez to. Czy mógłby ktoś wrzucić plik \Data\Campaigns\EETheGermans.ssa, na jakiś serwer i podać link lub przesłać na mój e-mail (goliath243@poczta.onet.pl)?

PS. Nie myślcie, że nie używałem Google. Tylko, że znajdywałem dziwnie małe (rozmiarem) pliki. I wcale nie były skompresowane. Żeby nie było nieporozumień, potrzebuję pliku z wersji gry, z CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli (podkreślam!) to wina płyty, spróbuj Alcoholem 52% zrobić obraz. Odzyskuje (naprawia) uszkodzone sektory (dane). Jeżeli nic nie zadziała.. możesz sobie legalnie pobrać grę z typowo pirackiej strony. Nie będzie to piractwo, ponieważ możesz posiadać drugą kopie gry, którą kupiłeś. Oczywiście nie jestem pewien co do gier z czasopism, ale to na pewno obowiązuje w grach "pudełkowych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...