Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TomSon

Rozwiązany: S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo - gdzie znajdę karabin GP37

Polecane posty

Przy oglądnięciu po raz kolejny jakiegoś filmiku na temat poszukiwania artefaktów, zobaczyłem filmik z jakąś nietypową bronią. Kolo miał w filmiku karabinek GP 37, który do tej pory znalazłem jedynie w multiplayerze po stronie najemników. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie to znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego z znalazłem w necie, to

karabinek GP37 znajduje się u Handlarza na Bagnach.

Jeśli chcesz go zdobyć, to ściągnij spawnmoda i daj go sobie jako nagrodę za jakieś zadanie. :wink:

EDIT:

Znalazłem też coś takiego:

Gdy zniszczysz bazę neutralnych to dostaniesz G-36 w nagrodę. Możesz też zmienić coś w jakimś pliku, aby G36 był nagrodą/ był do nabycia w dobrych sklepach.

W magazynach wojskowych można dostać jeszcze jednego G-36, mianowicie w questach pobocznych należy odnieść oficerowi wolności artefakt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niestety u handlarza na bagnach takowego karabinku nie ma. Właśnie kurczę coś słyszałem o tym queście, ale gdzie nie zapytam kolesia w Magazynach: W czym ci mogę pomóc?, to ten mówi: Nie możesz... Niestety neutralnych zniszczyć nie mogę, bo właśnie na początku gry zniszczyłem bandytów i przez to nsię już do nich nie przyłączę...

Zaciekawił mnie też Spawnmod. Co to jest i co to robi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mod, który potrafi "pojawić" dowolną broń czy przedmiot. Akurat takiego nie znalazłem, ale mam coś innego. Trader Mod. Cytując z Forum Stalker.pl

dodaje wszystkie przedmioty do sześciu podstawowych handlarzy (Mitay - Powinność, Docent Susiov - Czyste Niebo, Shilov/Trust - Samotnicy, Ashot - Wolność, Tooth - Bandyci).

Link do pobierania

EDIT: A, jeśli będziesz miał problemy z działaniem...

Re: All Trader mod

przez The Witcher w 15 Kwi 2009, 14:24

Otwórz notatnikiem plik gamedata\configs\misc\trade\trade_trader_esc.ltx i znajdź linijkę:

buy_supplies = {+gar_story_got_info_from_digger} trade_new_supplies, {+esc_bring_habar_complete} supplies_good_price, supplies_start

Zamień supplies_start na supplies_generic:

buy_supplies = {+gar_story_got_info_from_digger} trade_new_supplies, {+esc_bring_habar_complete} supplies_good_price, supplies_generic

Pod TYM adresem masz instrukcję wrzutu. Ogólnie polecam tamto forum, jeśli chodzi o mody i ogólnie Stalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...