Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nath4

League of Legends - kogo wybrać?

Polecane posty

Zbrałem już trochę IP i teraz przyszła pora na zakup championa. Zastanawiam się nad Kassadinem, Jax-em, i Kennen-em. Zatem, kogo? Preferuje styl walki 1 vs 1 typu ulti+ jakis tam spell i koniec z wrogiem oraz dobijanie przeciwników :) Bardzo dobrze czuję się grając fighterami i assasino-fighterami. Zatem pomożecie? Prosiłbym o wyjaśnienie, który może być cięższy do ogarnięcia itd :) Z góry dziękuję za pomoc...

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jax'em, kiedy nabijesz już 6lvl, jest trochę ciężko walczyć 1v1(dla przeciwnika) i z dobrym buildem w 95% jak nie nawet w 100% przypadków jest to zgon i fragus dla ciebie. Jego ulti jest pasywne i daje mu niezłe przypakowanie kiedy się rozpędzisz na minionach. Kassadin jest trudny do opanowania więc nim będzie ci ciężko na początku, a jego ulti jest dobre na pościg. Kennenem grałem tylko raz i o nim jest mi trochę ciężko pisać ale widziałem i grałem z kilkoma którzy dobrze zbudowani robili niezłe sieczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprobuj sobie moze zagrac Tristana, moim zdaniem dosc dobrze pasuje do Twojego ulubionego stylu. Wprawdzie glownie walczy sie nia na odleglosc, ale ma 2 fajne zdolnosci, Rocket Jump i Buster Shot (ulti). Taktyka jest prosta, zmiekczasz sobie przeciwnika z bezpiecznej odleglosci, a jak ten zblizy sie wystarczajaco odpalasz Rocket Jump tak, aby wyladowac za nim i Buster Shot w kierunku swoich wierz/minionow. Uciekajacego przeciwnika eliminujesz Explosive Shot'em i sprawa zalatwiona :)

Tris ma jeszcze jedna zalete, calkiem niezle sie nia farmi a dzieki temu dosc szybko mozesz miec calkiem fajne itemy. Przy dobrym buildzie postac wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecem Jax'a. Ale musisz dać masteries 0-9-0 do nimbless.

Kassadin i Kennen to hybrydowce niewiadomo czy ap czy atak.

Ale jak nie będziesz chciał wybrać Jax'a to wybierz Kennen.

Kassadin nie wiadomo czy ap, czy atak? To jest przecież caster...

Z tych wymienionych.

Jax - najlepszy 1vs1, mocno znerfiony, kilka miesięcy temu był OP.

Kassadin - dobry do solo kolejki, długi silence, użyteczny w teamfightach, mocne spelle.

Kennen - stuner. Nie ma świetnego dmgu, ale potrafi zestunować połowę drużyny przeciwnej.

Jeśli chodzi o 1vs1 Jax>Kennen=Kassadin

Teamfighty Kassadin>Kennen>Jax.

Ja polecam kassadina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Kassadinem i uważam go za bardzo przyjemną postać do gry, zawsze te parę fragów z rozgrywki wyciągne :happy:

Polecam spróbować trzeba tylko zrozumieć mechanikę tej postaci i sytuacje w których jest najsilniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał kupić ci kennena. Postać jest najbardziej " przyszłościowa " - grając na rankedach lub normal na 30 lvl'u, ludzie już grają o wiele lepiej - tam jaxem zbyt dużo zrobić nie można. Kassadina nie lubie, więc nie wiem jak z nim jest. Ale kennen ze swoim aoe stunowaniem i nie takimi złymi obrażeniami stanowi bardzo dobre wsparcie dla drużyny.

Ps. Jax nie jest już tak bardzo znerfiony jak kiedyś. Jego ulti zostało zmienione ( teraz ma też active - magic. resist shield ) i jego obrażenia z czarów też dostały boosta.

Teamfighty Kassadin>Kennen>Jax.

Czyli że kassadin z 1 czarem obszarowym i jednym nukiem( cooldowny ma całkiem spore, a po użyciu czarów może tylko uciec blinkiem ) jest lepszy od kennena stunującego wszystko woku siebie ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych, których chcesz wybrać grałem tylko Kennenem. Bardzo dużo stunów, w tym jeden obszarowy, fajny skill do ataku/ucieczki/przetrwania ulti np. Karthusa. Spory dmg, tylko niewielka przeżywalność, o to trzeba zadbać, bo w końcu wbiegasz między przeciwników. Szczerze mogę Ci go polecić.

@EDIT: Albo wiesz co? Nie kupuj go. Nie rób mi konkurencji :D (taki joke :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...