Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EmceDanicel

Nie wiem co nie działa.

Polecane posty

Witam.

Moim problemem jest żółty windows. Kiedy włączam komputer wszystko jest dobrze, ale w oknie logowania i pulpicie wszystko jest żółte i z niebieskiego robi się zielony. Myślałem że to wina monitora (samsung syncmaster 940nw), a kolega mi powiedział że to wina karty graficznej (radeon x700). Dodam tylko że u dołu pulpitu mam jakieś niebieskie plamki, a w grach wszystko wraca do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sprawdzic monitor na laptopie ale ten go nie wykrył czy cóś. Jutro jeden facet bierze ten monitor do pracy. Jednak nie jestem pewien czy to monitor, ponieważ przed chwilą grałem w rome total war i wszystko było w jak najlpeszym porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być zachowanie się monitora, lub karty przy różnych częstotliwościach odświeżania, więc najlepiej by było, gdybyś sprawdził inny monitor u siebie i swój monitor u kogoś. I dobrze by było, żeby testy były nieco dokładniejsze niż tylko podłączenie, żeby sprawdzić jak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak z czystej pewności podaj dokładny config kompa z naciskiem na markę, moc i model zasilacza

sprawdzisz to zdejmując lewy bok obudowy komputera.

Procesor sprawdzisz programem CPU-Z

Płyta główna tez CPU-z zakładka mainboard

ram CPU-z zakładka memory i psd(?)

dokładna karta graficzna GPU-Z

fotki z wnętrza obudowy

i jeszcze jedno w GPU-Z odpal zapis temperatur do logu i pograj w coś bardziej wymagającego(graficznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, ktoś tu się chyba zbytnio zapędził. Kto choćby słowem wspominał o jakimkolwiek upgrade? Może autorowi wystarcza to co ma?

Nie widzę żeby gdzieś tak napisał

nie mówiłem tam o P II X4 955 BE + HD5850 tylko jakiś A II X2 + HD4670 pograł by sobie na tym w nowsze tytuły bez problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo Twój zasilacz to kupa złomu, więc nie mam nic przeciw wymianie. Oczywiście pałką po głowie bić nie będę, jeśli nie będziesz chciał tego zrobić, ale to leży tylko w Twoim interesie. Tyle że ja wybrałbym coś innego - Fortrona 400W GHN. Solidny sprzęt, testowałem i jestem zdania, że poniżej tej sumy schodzić nie warto. W przyszłości pociągnie też inne zestawy komputerowe, więc jeden zakup będziesz miał z głowy (oczywiście jeśli kupisz rozsądne części, ale nie o tym teraz rozmawiamy).

BladyPiter - trochę wolniej, cowboy'u. Nie każdy śpi na pieniądzach i może wymieniać sprzęt jak leci. Przecież wisi jedna całkiem sensowna diagnoza, której jeszcze nie sprawdzono:

Problemem może być zachowanie się monitora, lub karty przy różnych częstotliwościach odświeżania, więc najlepiej by było, gdybyś sprawdził inny monitor u siebie i swój monitor u kogoś. I dobrze by było, żeby testy były nieco dokładniejsze niż tylko podłączenie, żeby sprawdzić jak to wygląda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...