Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JJoker

Jaki program do 1080p?

Polecane posty

Jaki program polecacie do odtwarzania full hd?

Próbowałem już odtwarzać na: Best Player i Media player classic - opóźnienie obrazu do dźwięku, Allplayer - nie wyświetla na całym ekranie. Jedynym programem który sobie radzi jest windows media player, ale odtwarza napisy tylko w txt (brak ass). Pliki są w formacie mkv. Filmy odtwarzam z tego komputera: http://www.ceneo.pl/886322s po podłączeniu do telewizora przez hdmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy full HD w kontenerze mkv są najpewniej zakodowane z użyciem kodeka h264, więc zainstaluj sobie MPC Home Cinema, ustaw w konfiguracji strumień wyjścia na EVR Custom Preset i zaznacz w filtrach wewnętrznych H264/AVC (DXVA). Karta graficzna w tym laptopie wspiera sprzętowe dekodowanie, więc przy takich ustawieniach film powinien bez problemu się odtwarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co już pisaliście dawno już zrobiłem, ale znalazłem program + zestaw odpowiednik kodekow z którym mój słaby komputer nie ma problemów i wszystkie filmy śmigają. Używam teraz divx player który od razu pobiera się z potrzebnymi kodekami. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...