Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Executor98

Jak szybko gry się wam nudzą?

Polecane posty

Czy musicie przejść do końca żeby mieć czyste sumienie, czy jak po prostu gra wam się nie podoba to wypad z dysku i zapominamy? Czy wracacie czasami do starych gier, czy raz przechodzone można wyrzucić i zapomnieć na zawsze?

Ja osobiście wolę przechodzić gry do końca, chyba że fabuła jest nieciekawa, lub gameplay rodem z budżetówek. Zwykle też jak przejdę to nie wracam, chociaż wyjątek stanowią u mnie CoJ:WK, Warcraft II (nadal przyjemnie w niego popykać) i CoD 4 (chociaż ten ostatni też mi się nieco przejadł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jakichś słabych gier nie kupuje, zawsze przed kupnem czytam jakieś recenzje i ew. się decyduje. Dzięki temu mam pewność, że gra raczej nie powinna mi się znudzić i przejdę ją całą a czasem poświęcę jej dużo więcej czasu niż na jedno przejście :-) Gry do, których ciągle wracam: PES, Dragon Age, MMORPG (hehe), CoD4, Mass Efect 1,2 i jeszcze można wymieniać i wymieniać ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zależy od gier. Ale do tych, które mam w swoim zbiorze często wracam. Już nie zliczę ile razy przeszedłem wszystkie CoD-y, NFS-y i inne. Czasem kiedy wrzucę na kompa jakąś grę dołączoną do czasopisma to zdarza się, że i 5 minut nie zagości na twardzielu :smile: A gry ze sklepu to inna sprawa - wybieram takie, które wiem, że zagoszczą na kompie nie raz i nie dwa :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gry nudzą bardzo szybko (tak szczerze) jedynie Max Payne mi się nie znudził.Może już tak mam że mam nawalone tych gier na dysku i nie wiem co wybrać...ale teraz mnie Gears of War kompletnie wciągnął...gram w niego namiętnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko gry mi się... CO? NUDZĄ? NIGDY! :biggrin: Jak niektórzy wcześniej, ja gry kupuję tylko po dokładnym zapoznaniu się z nimi. Standardowa procedura to sprawdzanie informacji o danym tytule na forum, czytanie recenzji itp. w CDA, potem (w miarę możliwości) sprawdzenie dema... I dopiero po jeszcze kilkukrotnym namyśle wybieram się do sklepu :wink: A gierki zazwyczaj biorę lepsze i sprawdzone, a nie jakieś gnioty za 20 zł. Bo niby to mało, ale jak się pozbiera do kupy, można całą sumę przeznaczyć na droższą, ale lepszą grę. A wtedy nie ma czegoś takiego jak nuda :smile:

EDIT - Zapomniałem dodać, że ja praktycznie nie usuwam gier z dysku. Wyjątkiem są gierki z coverów z CDA, bo te usuwam zawsze po przejściu. Ale nigdy nie zostawiam gry ukończonej tylko w połowie (ok, wyjątek to So Blonde). Na pulpicie mam 27 ikon gier, a z tego do co najmniej 15 ciągle wracam. Zależy na co mam w danej chwili ochotę :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo szybko rpgi nudzą (wiem to dziwne), poprostu mnie nie kręcą. Za to połączenie rpga i fps to jeden z moich ulubionych gatunków. Mass effect 1, 2 i Borderlands to gry, do których często wracam. Czasami mnie najdzie ochota na Football Managera wtedy potrafie grać całymi dniami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny otwarty temat do nabijania postów - z resztą wystarczy popatrzeć ile ma postów jego autor.

A jaka może być odpowiedź na tak konkretny temat?

Zależy jaka gra zostanie uruchomiona i ile będę miał na rozrywkę czasu. Zależy od humoru mojego i ogólnych warunków.

Tak wyszło, że teraz ochoty na pisanie esejów na ten temat nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gry nudzą bardzo szybko (tak szczerze) jedynie Max Payne mi się nie znudził.Może już tak mam że mam nawalone tych gier na dysku i nie wiem co wybrać...ale teraz mnie Gears of War kompletnie wciągnął...gram w niego namiętnie :)

Zależy to od tego w co gramy. Ja też mam pełno gier na dysku, niektóre usuwam nawet ich nie rozpoczynając. Przyznam, zdarza mi się zostawić grę "napoczętą" i usunąć ją z dysku nie kończąc jej, ale bardzo rzadko się to zdarza (jak już wspomniałem - jeśli rozgrywka jest monotonna lub fabuła do kitu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie mogę posiadać wielu gier na dysku ponieważ mam przedpotopowy komputer, czyli oczywiście mam strasznie mało miejsca;D. Jak wyżej, jeżeli gra jest denna i nudna, to wyrzucam ją nie przechodząc, choć czasami mam humorki że gra która mi się spodoba zostaje wyłączona nawet bez sejwu-_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulatory, strategie, wyścigi. - nuda.

Za to rpg, mmorpg (chociaż takich oczywiście nie da się przejść), zręcznościówki (Rayman, Crash, Sonic...)

zawsze przechodzę do końca (z wyjątkiem mmo : D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nudzą toż to bluźnierstwo, nigdy nie kupuje gier które z założenia będą mnie nudzi, czasem dostanę w prezencie jakąś nudną grę, ale to bardzo rzadko, ponieważ prawie nie dostaje prezentów ;P, jeśli już się zdarzy że gra mnie znudzi to przestaje jakiś czas w nią grać a następnie powracam, zdarzyło się tak w sumie dwa razy hehe więc niewiele, raz było to w przypadku GTA : SA które w ogóle klimatem mnie nie powalało i strasznie mi się dłużyło czekałem tylko na napisy końcowe, i gdzieś w połowie gry zrezygnowałem, za jakiś czas wróciłem. Następnie taka sytuacja zdarzyła się w przypadku Doom 3 strasznie się bałem i nie mogłem w to grać :(, joke wymagania sprzętowe były ogromne więc poczekałem na nowy PC. Lecz ostatnio znudziła mi się beta MoH :D w którą grałem niespełna 10 h, czyli chyba krótko jak na FPS sieciowe, zresztą FPS sieciowe szybko mnie nudzą, więc zazwyczaj gram w umiarkowanych ilości, 1h dziennie aż do momentu kiedy całkowicie się wynudzę. Czyli podsumowując gry które dokładnie i z wielką pasją wybieram, nie nudzą mnie :). Wróć zapominałem o MMO, toż to katorga, beznamiętne grindowanie, użalanie się z wszędobylskimi noobami, nudne jak flaki z olejem questy, czegoż trzeba więcej żeby po godzinie czasu gra wylądowała w koszu. Zresztą jak już kupować grę, to chyba lepiej wykorzystać ją w 100 % jak np w GTA IV, gra powoli zaczęła nużyć lecz aczki nie pozwalały odejść xD, jest wiele takich prostych czynników, przy których gra przyciąga do siebie, i próbuje zaskoczyć gracz czymś nowym.

Co do usuwania gier to ja też ich nie usuwam. Czemu ? Sam nie wiem, lepiej niech są niż ma ich nie być, mam jedną partycję która jest już w połowie zapełniona :). Usuwam tylko dema, bety, i gry z czasopism.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mam naprawdę różne podejście do różnych gier - tak więc np larry'ego 7 przechodziłem 3 razy, jestem w trakcie 3 przechodzenia nwn 2, czy też dwa razy przechodziłem fable.(a "przejść cyvilizatio-podobnego deadlocka nawet nie zliczę) jednak większości gier nie przechodzę, ze względu na różne czynniki - w tym nawet mojej ulubionej serii settlers(2-4) ze względu na fakt że pojedyncze mapki gram po 20 i więcej godzin. inna sprawa to treningi deathmatchowe np w quake'u czy unrealu - wielokrotnie przechodzone, ale i tak na tych samych mapach (multi gram stosunkowo nieczęsto, jak już to z kolegami po quasi-lanie od hamachi :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takie dobre strategie to mogę grać miesiącami np.Empire Total War,Medieval 2 Total War i jeszcze RTS-y WW 1 Battlefields,Kozacy 2 Bitwa o Europę,Władca Pierścieni Bitwa o Śrudziemie 2,a w FPS-y to mało,max 4 dni bo w muli nie mam jak grać ze względu na łącze,ale na szczęście jesienią będę miał innego operatora,lepszego :).Jestem fanem strategii więc gram w to bez przerwy i się nie nudzę.A jutro idę na wycieczkę do empiku więc będę miał zapas nowych strategii :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki GRAW mi się nie spodobał po godzinie gry i wypad, nie chciałem się męczyć graniem w coś czego nie lubię. Co innego z grami, w które gram z przyjemnością. Najlepiej w takie grać z umiarkowaniem, bo po 10-godzinnej sesji może mi się na jakiś czas przestać chcieć grać w ten jeden tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie gry np. przygodówki po przejściu wylatują z dysku, a gry takie jak Thief Deadly Shadow, Gothic, AvP, Hitman, Gta, raz nawet zdarzyło się z Postalem ( no wiecie nudy ), Fable gram w nie 4 miesiące. Przykładowo dam jeszcze survival horror, w Resident Evil grałem bardzo długo, a Penumbry, choć to świetna gra nie ukończyłem, bo wydawała mi się monotonna. A taki Manhunt 2, bardzo mi się podoba mógłby być dłuższy, ale ukończyłem go z przyjemnością, czasami ale rzadko go jeszcze sobie odpalę, ale bardzo, bardzo rzadko. Więc to zależy od gry, wiele budżetówek wylatywało mi z dysku bo 30 minutach, a wiele hitów zostawało mi na dysku przez rok i jeszcze je sobie odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zależy od gatunku. Do FPSów potrafię wracać często, to samo z RPG, ale np. Przygodówkę, przejdę, zostawię. Na ogół staram się przechodzić gry do końca, ale nie zawsze mi się to udaje. Jeżeli nie uda mi się teraz, wrócę jutro może się uda i tak do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gry, osobiście staram się grać na bieżąco w nowości, ale jak coś się bardzo nie podoba to po prostu usuwam.

Bardzo rzadko się zdarza, że przechodzę jakąś gre dwa razy. Ale właśnie taki wyjątek miałem wczoraj z grą Assassin's Creed.

Gdy w nią grałem pierwszy raz niezabardzo mi się podobała, i po kilku nudnych godzinach ją usunąłem z dysku...

Lecz jakiś 1-2 miesiące temu przeszedłem AC2 i miałem braki w fabule postanowiłem odpalić AC i powiem że nawet nieźle się z nią bawiłem szczególnie zakończenie mi się podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują gry, w których się zacinam na przykład w połowie fabuł i nie mogę przejść dalej ;(

Wtedy to nie wiem co począć i albo własnie gra mi się nudzi i usuwam, albo męczę do końca jak w przypadku brood war.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie temat bardzo fajny i trafny.

Mi osobiście gry bardzo łatwo się nudzą - nie szybko: większość gier w które zagram mnie wciągają. Lecz wystarczy tylko lekki zastój/przerwa i ten cały czar pryska :/. Dzisiaj np. miałem małe odechcenie :

wczoraj zakończyłem mecz w LoL'u ze statami chyba ok. 22(k) : 3(d) : 11(a) tym samym wyróżniając się w całym meczu. Dzisiaj z niepokojem męczyłem się z malowaniem okien. Dopadłem w końcu kompa po wszystkim, odpaliłem LoL'a, zagrałem meczyk " nową dla mnie " postacią... I przegraliśmy a ja nic nie ogarniałem. Grę wyłączyłem i tyle - na dziś mam dosyć :P

Obecnie mam zainstalowane LoL'a, Portala, MoH'a, Combat Arms, Dark Sector , DMC4, I-Ninja i Far Cry'a. No i Hedgewars Free Billards 2008 i teeworlds xD

Chyba po prostu u mnie tego jest za dużo, ale żadna z nich nie przykuwała mnie do monitora na tak długo i tak mocno, abym jej nie opuszczał...

A może po prostu wyrosłem z maniakalnego i dziecinnego przesiadywania przed komputerem :P

OMG jestem KAŻUALEM :krecka_dostal:

... I dobrze mi z tym :jezyk1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...