Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtusssekk

GeForce 9400GT

Polecane posty

Jak zainstalować najnowsze patch'e do GeForc'a 9400GT?

Narzekam na tą kartę ponieważ nie wytrzymuje ona, kiedy w grach są ustawione cenie, po prostu gra się tak zacina...

Podam dwa przykłady które kolosalnie się różnią - Sniper Ghost Warrior cieni nie da się wyłączyć więc gra chodzi na średnich wymaganiach pomimo takiego komputera : XP SP3, 4 GB Ram, Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 no i ta karta...

Co jeszcze ciekawsze w Far cry 2 również są problemy kiedy włączone mam cienie .... Ta sama sprawa jest w COD WaW.

Mimo takiego komputera (nie mówię, że jest smokiem, ale te gry powinien udźwignąć) te gry nie działają płynnie. Kolega powiedział mi, że to może być wina nie aktualizowania sterowników.. Ja mówię okej, ale czemu w takim razie w becie MOH'a na rozdzielczości 1024x964(?) gra na najwyższych wymaganiach nawet się nie zatnie! Ciekawi mnie przypadek mojego komputera ....

Tutaj mam do was prośbę... Czy możecie mi pomóc ? Czy może ktoś wie jak zainstalować najnowsze sterowniki do tej karty tak, abym niczego nie zepsuł ? (jestem zielony ) Czy może jednak to nie wina karty...

Mam nadzieję, że dobrze zamieściłem temat ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lug92 ma rację, że stery ni pomogą. Widziałem osiągi tej karty, bo na niej trochę grałem. A więc snajper:ghost warrior pójdzie na średnich a rozdziałka to maks. 1024x768, na średnich i 800x600 jest lepiej. Na maks. detalach i rozdziałce 1280x1024 to chodzi dopiero o wiele szybszym 9600GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest raczej z hipermarketu :P Aż się boję co tutaj udaje zasilacz.

Sterowniki niby masz, ale bardzo stare. Odinstaluj je w dodaj/usuń programy (główny sterownik i PhysX) i ściągnij DriverCleaner i odpal go w trybie awaryjnym (przy włączaniu kompa wciskaj F8) i wybierz w nic sterowniki nVidii i wyczyść. Potem zrestartuj kompa i w normalnym trybie zainstaluj np. 193.xx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W panelu sterowania masz zakładkę dodaj/usuń programy-klikasz

2.Tam znajdzujesz obecne sterowniki do karty graficznej, zaznaczasz i klikasz usuń. To samo robisz ze znalezionym tam programem PsychX

3.Ściągasz z internetu program Driver Cleaner TU

4.Restarujesz komputer.

5.Zanim uruchomi się rozruch systemu naciskasz klawisz F8.

6.Po włączeniu się systemu awaryjnego włączasz Driver Cleaner i wybierasz stery nvidii i je usuwasz.

7.Włączasz już ponownie normalnie kompa i ściągasz odpowiednie sterowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...