Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hubert1224

Ghost Recon Advanced Warfighter - multiplayer różne błędy

Polecane posty

Gdy próbowałem połączyć się z serwerem gamespy wyskakiwał błąd mówiący o tym, że nie można połączyć się z serwerem taką kombinacją nazwy i hasła. Sprawdzałem czy to nie literówka, lecz okazało się, że nie. Stworzyłem nowe konto na mojego drugiego e-maila i połączył się. Spróbowałem połączyć się z jakimś serwerem , lecz wyświetla się błąd - nie można połączyć się z serwerem. Dzieje się tak w większej części pokojów. Są jednak wyjątki gdzy udaje mi się połączyć i wybrać ekwipunek ... lecz po naciśnięciu start lub zrespawnuj się w bazie nic się nie dzieje i po 5 sekundach pojawia się okno, iż rozłączyło mnie z serwerem. Innym błędem jest komunikat mówiący o tym, że mój cd-key jest błędny, ale jest to niemożliwe, gdyż dostałem go w e-mailu po poproszeniu w numerkach seryjnych i sprawdzałem czy jest dobrze wpisany. Przepraszam, za monotonność wypowiedzi, ale nie jestem zbytnio w nastroju :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobnie klucz wpisałem do multi a gdy próbuję się połączyć z serwerem to wyskakuje mi błąd połączenia i tak za każdym razem. A z tą skargą to nie zły pomysł XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz Cd-key trzeba przy instalacji podać, i mam ten sam problem :sad: , raz jak miałem klucz cd-key ten co na płycie jest to nawet na 10 min. wszedłem na serwer i przy okazji na nowym kluczu mam jeszcze coś takiego jak nie odnaleźona mapy ..... takiej i takiej itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz Cd-key trzeba przy instalacji podać, i mam ten sam problem :sad: , raz jak miałem klucz cd-key ten co na płycie jest to nawet na 10 min. wszedłem na serwer i przy okazji na nowym kluczu mam jeszcze coś takiego jak nie odnaleźona mapy ..... takiej i takiej itp.

Mapy trzeba sciagnac. banalne. mapy sciagasz sobie prosto z serva z ktorym chciales sie polonczyc a jesli sie nie da u ciebie to poszperaj w necie bo tam jest ich pelno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączem się do protestu . To już 3 gierka z CDAction w której mam takie babole :tongue: Panowie coś musicie z tym zrobić bo ludzie za chwilę pucz na wasze biuro zrobią :tongue:

Mnie wywala że mój CDkey jest już używany albo że mnie zbanowano o_O . Tylko jak ktoś postawi server w LAN-ie albo prywatny to mogę albo i nie się dołączyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywala że mój CDkey jest już używany albo że mnie zbanowano jak założę serwer to nawet pogram 25 minut ale prędzej czy później i tak mnie wywali gra jest wypas a wyskakuje mi taki komunikat : Crash in application version: 30899.3048

data\lib\units\extensions\inventory.dsf(-1): cant find member: player_data in type <Unit>

Renderer: threaded

Physics : threaded

pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...