Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Genaute

Rozwiązany: Ghost Recon Advanced Warfigther - "Nie można się zalogować za pomocą podanego hasła lub loginu"

Polecane posty

Witam!

Otóż mam problem z grą GRAW , a mianowicie z multiplayerem. Gra ta była w CD-Action . Ściągnąłem oczywiście ( a raczej dostałem na e-mail) klucz aktywacyjny do gry w multi. Wydawało się , że wszystko pięknie , ładnie , ale gdy wszedłem w opję dla wielu graczy i zalogowałem się na moje konto GameSpy, wyskoczyła tabliczka gdzie było napisane " Nie można się zalogować za pomocą podanego hasła lub loginu". Login i hasło podałem poprawne bo nawet sprawdzałem je z 10 razy , lecz to nic nie pomogło. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje i można coś na to poradzić ?

Proszę o pomoc!

Z góry dzięki. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam ten sam problem, a chciałem sobie z kumplem zagrać. Login i hasło na pewno podaję poprawne. Próbowałem uruchamiać grę w trybie zgodności i jako administrator (mam Windows 7), wyłączyłem także na chwilę zaporę, ale to też nic nie dało. Ktoś wie w czym leży problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to naprawiłem. Wystarczyło stworzyć nowe konto przez grę i zaznaczyć automatyczne logowanie przy rejestracji. Teraz działa dobrze, ale czasem wyskakuje problem z CD-Keyem. Jak kumpel jest na serwerze i ja chcę do niego dołączyć, to mi wyskakuje błąd: "CDKey jest już w użyciu", czy jakoś tak. Tak samo jak on próbuje dołączyć do mnie. Porównywaliśmy już swoje klucze i mamy inne. Ktoś wie o co w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...