Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Medal Of Honor

Polecane posty

I co, jak wrażenia z gry? :D

IMO mapka jest świetna, a frakcje zrównoważaone, jednak ze względu na dobór broni lepiej mi się gra po stronie US (poza tym araba łatwiej zauwazyć). Wie ktoś może jak długo będzie trwać beta?

Mój EA ID - Iskier666

Nick w grze - Iskier

Zapraszać, zapraszać, co pogramy razem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak; z tego co widzę i czytam to większości osobą beta MoH'a nie przypadła do gustu, ja jestem w tej "mniejszości".

Mimo problemów z wyrzucaniem do pulpitu i tak gra się dość miło :D

I trzeba też przyznać, że DICE nie chciało wprowadzać innowacji do multiplayeru, który jest poprostu skopiowany z Bad Company 2, ale w BC2 gra mi się świetnie i w to też mi się gra świetnie więc cóż, kupię tą grę na pewno!

[uPDATE 22:55]

Po kolejnych 2 godzinach gry stwierdzam, że gra jest na prawdę ŚWIETNA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szybko nie zrobią czegoś żeby gra była stabilna i nie wywalała do pulpitu to zrażą mnie całkowicie do niej. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z reguły wywala mnie właśnie wtedy kiedy uda mi się 3-4 z rzędu zestrzelić. Swoją drogą coś pomieszali z karabinami chyba bo tak jak wcześniej dało się nimi celować tak teraz miałem problem żeby kogoś utrafić z dalszej odległości (chociaż ciągle nie dużej). No i nadal przeszkadzają mi te cholerne błędy w grafice, ale to akurat da się jakoś przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick:GAD13

jak ktos chce pograc to kontakt na steam:gad13

ja juz gram 2,5 godziny i mnie coś trafi z tym wywalaniem z gry nawet partii przeważnie nie kończę. Gra rzeczywiście bardzo podobna do BC2 ale o dziwo gra mi się w nią lepiej niż w BC2 tylko nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: Krzysztof232323

Gra fajna,ale kurcze z tym wywalaniem do pulpitu to masakra jakaś. Skasuję kilku gości podrząd i nagle sruu pulpit widzę. W między czasie pada kilka słów niecenzuralnych i od nowa :cool: taka pętla. To wina niestabilności gry czy sprzętu? Jest też kilka bugów w grafice, ale to można jakoś przeboleć. Tylko ten pulpit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na szczęście nie wywala. jest doskonale płynnie, choć spodziewałem się, że przy mojej prędkości 512 będzie mi grę muliło.

a tak poza tym to pierwszy raz grałem po sieci (no drugi, bo była jeszcze Trackmana) i jestem na razie noga :D ale nawet podobało mi się, nie zaprzeczę

EA ID - uncleBounce

nick w grze oczywiście poor leno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...