Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mircyn

Allods Online - brak questów na górnictwo i zielarstwo

Polecane posty

Gram po stronie imperium, mam 7 lvl i chciałem się nauczyć górnictwa i tu pojawia się problem, mianowicie trainerzy górnictwa i zielarstwa nie mają nad głowami wykrzykników - nie dają questów na naukę ich profesji. Wszyscy inni dają takie questy, a oni nie. Czy tak ma być? Czy mam tylko kupić od nich książkę do nauki profesji i np. kilof i sam kombinować, gdzie znaleźć surowce? Bo wydaje mi się, że powinni mi właśnie dać questa ze wskazówkami. Nawet tak zrobiłem, że kupiłem książkę i kilof, ale gdy spojrzałem na kilof to miał opis Use Mining (na czerwono) i spanikowałem i kupiłem miksturę aby oduczyć się tej profesji. Ktoś wie dlaczego tak jest? Uprzejmie proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wiem co tam przy profesjach grzebali ostatnio, ale na tym etapie zabawy swego czasu po przeczytaniu książki trainer dawał bodaj 2 questy na parę pierwszych naście leveli: grzebanie przy kupkach obok niego oraz wysyłał do kumpla do pomocy. Pełniły one role bardziej szkoleniowe niż użyteczne, toteż nie przeszkadzało mi ciepnąć tą nudę na bok i udać się po prawdziwe materiały. Wokół Yasker's Tower na trawie można trochę leveli machnąć. Zaznaczam jednak, że te etapy robiłem na closed beta i parę dni po ruszeniu open beta, toteż nie wiem czy to się nie zmieniło. :P Acz nie powinno. Skoro już kupiłeś księgę i Rusty Pick to możesz spróbować, najwyżej się oduczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...