Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisczU

Logitech Rumble Pad 2

Polecane posty

Witam. Mam problem z padem Logitech Rumble Pad 2 który zaczął mi się dziś rozłączać. Po podłączeniu pada kilka razy się podłączy i rozłączy, później się ustabilizuje ale odrazu po włączeniu jakiejś gry znowu ten sam problem. Zainstałowałem nowe stery i znowu nic. Co robić.

PS. Piszę dzisiaj ale wasze odpowiedzi przeczytam i jeżeli co dopisze coś jeszcze dopiero 13-go bo jadę na kolonie więc nie zamykajcie tematu ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) zainteresuj się opcjami wstrzymywania zasilania usb (w szczególności, jeśli to laptop), znajdziesz je panelu sterowania w opcjach zasilania.

B) sprawdzaj na innym porcie usb (w szczególności na tylkniej ścianie obudowy komputera - na bezpośrednim złączu do płyty głównej)

c) zawsze może to być wina pada.. :) można by go rozkręcić i kuknąć czy wszystko gra .. jeżeli wiesz jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak wina pada gdyż w opcjach zaisilania jest wszystko ok a po sprawdzeniu w porcie usb na tylniej ściance obudowy pad dalej się rozłącza. Niestety gwarancja już wygasła więc będę musiał zrobić to na własny koszt;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfigurację sprzętową łącznie z dokładnym modelem zasilacza i płyty głównej.

Możesz skombinować miernik elektryczny?

>>>>>> Masz dokładną konfigurację w moim profilu. Pada mam już około 3-4 lata. Na tym kompie używam go już prawie rok i wcześniej nie było problemów. Jeśli chodzi o zasilacz to swój problem opisałem na forum pod nazwą topica 'ogólnie rzecz biorąc, straszny tu gorąc'

Kontrolery Logitecha nie wyglądaja za ciekawie w środku (przynajmniej kierownice i joye), ale spróbuj rozkręcić (bo skoro gwarancja już wygasła...) i obadać stan okablowania i wszelkich styków.

>>>>>> Co do grzebania w padzie nie wiem czy to zrobię gdyż nigdy nie próbowałem a nie chciałbym niczego spierniczyć;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcając pada raczej nic nie zepsujesz. Więc zrób to, obejrzyj wszystko i zobacz czy nic się nie popsuło mechanicznie (np. zerwanie jednego z kabli). Poza tym to już bardzo stary pad, a żywotność peryferii Logitecha jest raczej niewielka.

Nie podałeś również najważniejszej części komputera, czyli zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcając pada raczej nic nie zepsujesz. Więc zrób to, obejrzyj wszystko i zobacz czy nic się nie popsuło mechanicznie (np. zerwanie jednego z kabli). Poza tym to już bardzo stary pad, a żywotność peryferii Logitecha jest raczej niewielka.

Nie podałeś również najważniejszej części komputera, czyli zasilacza.

>>>>> Model zasilacza Mode Com Premium 500 500W. Spróbuję zajrzeć do wnętrza pada i zobaczyć co się dzieje ale wyniki podam dopiero w przyszłym tygodniu bo jadę na wioskę a tam nie mam neta :dry:

Inne informacje na temat problemów z moim zasilaczem są TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcia w zasilaczu, bo może być tak, że podaje za niskie napięcie. W zależności od płyty głównej należy zmierzyć napięcia na liniach +5Vsb, lub +5V. Zmierz na obu i podaj wartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...