Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mti

Battlefield Bad Company 2, instalacja

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów.

Wczoraj kupiłem klucz do BF'a na allegro. Instaluję EA Download Manager, pobieram grę. Rozpoczynam instalację, a tu zonk - najpierw, podczas instalacji DirectX'a wyświetla mi się komunikat informujący o tym, że "instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP":

blad1g.png

Daję "OK", może to jakoś pójdzie ale nic z tego. Po minucie od rozpoczęcia instalacji wyświetla się następny komunikat, tym razem dotyczący uszkodzenia pliku cabinet "c2.cab", który wyskakuje co parę minut gdy klikam "ponów próbę"

blad2.png

Updatowałem sterowniki do napędu DVD - nic nie dało. Jeśli ma jakiekolwiek pomysły wie jak to naprawić bardzo proszę o pomoc. Przeglądam neta od 3 godzin i nie potrafię znaleźć rozwiązania.

Pozdrawiam,

mti

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SP3. W folderze z directem sciagnietym z gra są też inne pliki, nie podmienie instalki bo ta, którą ręcznie ściągnałem updatuje z internetu, natomiast dołączona do gry chyba operuje na dołączonych plikach. Teraz ściągam sterowniki do karty graficznej, zobacze czy to cos da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...