Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czachahaha

Rozwiązany: Windows XP - długie uruchamianie

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem. Od pewnego czasu system uruchamia się co najmniej 2 min. Podejrzewam że jeden z moich rdzeni jest nieuruchomiony ale nie wiem jak to sprawdzić i uruchomić. Konfiguracje sprzętową macie w moim opisie w profilu:) Proszę o pomoc oraz o inne możliwe sposoby przywrócenia pełnej sprawności komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

Zrób defragmentacje dysków , wyczyść rejestr cclanerem lub jakimkolwiek innym programem . Podaj nazwę antywirusa , jeśli go masz zeskanuj porządnie komputer lub ściągnij : Malwarebytes anti malware(przed uruchomieniem wyłącz antywirusa ) i nim przeskanuj. Rdzeń nie musi być przyczyną problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec defragmentowałem dyski zaraz przeskanuje system bo nie posiadam antywirusa . usunąłem zbędne programy z autostartu oraz nie zawalałem niczym pulpitu:0 jest porządek:) sprawdze skan i jeżeli to wirusy to chyba oznacza format..;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety już loga nie dostaniesz bo od razu usunąłem wirusy ale z tego co widziałem to nic groźnego tylko jakieś 15 spyware teraz skanuje komputer i zobaczmy czy usuwanie coś dało:)

EDIT: Usuwanie wirusów dało pożądany efekt ale niestety komputer nadal włącza się kilka minut... jak temu zaradzić??

W razie jakiejś potrzeby dodatkowych informacji pytajcie się bo sam nie wiem co można uwzględnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...