Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Nowe rangi na forum

Polecane posty

Jakiś czas temu powstał temat dotyczący nowych rang na forum. Zostało w nim przedstawionych kilka propozycji, toczyła się również dyskusja nad zasadnością zmian. Teraz przyszedł czas, by ostatecznie zdecydować co z tym zrobić. Czyli, czy zmieniamy rangi, czy też zostawiamy stare? A jeśli zmieniamy, to na jakie?

W tym temacie proszę pisać, czy Waszym zdaniem rangi należy zmienić i jeśli odpowiedź jest twierdząca, to na jakie. Głosy w których ktoś napisze, że chce zmiany, ale nie napisze na co, będą uznawane za nieważne. Wszelkie dyskusje proszę prowadzić w temacie do tego przeznaczonym, tutaj odbywa się tylko głosowanie. Uzasadnienia mile widziane, aczkolwiek nie są bezwzględnie wymagane. Liczy się pierwszy głos danego użytkownika. Jeśli więc ktoś zmieni zdanie proszę o wyedytowanie pierwszego swojego posta w tym temacie, lub usunięcie go i napisanie nowego.

Głosowanie trwa do końca przyszłego tygodnia (tj. do niedzieli 11.07.2010).

Z obowiązującym systemem rang można się zapoznać tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary system rang jest kompletnie nijaki; moja propozycja zmiany to rangi Kathai z dodatkiem, to jest, w kolejności od zera postów:

Brat Milczek

Nie-wiele-Pisze

Tańczący z tematami

Postowy heretyk

Zawzięty grafoman

Przyklejony do klawiatury

Gatling literowy

Słowotok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wprowadzeniem nowych. Najlepiej z jakiegoś uniwersum, chociaż mieszane też mogą być. :) Oczywiście wolałbym, aby po tysięcznym poście można było ustawić swoją, bo to fajna zabawa. :) Słowem: tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - padła tylko jedna propozycja, którą mógłbym rozpatrzyć pozytywnie. Jaka? Sprawdźcie w temacie podanym w linku przez Sevarda. Reszta, to było to, co komuś akurat przyszło na myśl. Poza tym, prosto jest się dorobić 1000 postów. I wtedy samemu wpisać sobie w rangę, co się chce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być na nie, ale jestem na TAK. Czemu? Po namyśle doszedłem do wniosku, że obecne rangi są "średnio ładne" :)

Brat Milczek

Nie-wiele-Pisze

Tańczący z tematami

Postowy heretyk

Zawzięty grafoman

Przyklejony do klawiatury

Gatling literowy

Słowotok

Zmieniłem zdanie po przeczytaniu powyższych propozycji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Milczek

Nie-wiele-Pisze

Tańczący z tematami

Postowy heretyk

Zawzięty grafoman

Przyklejony do klawiatury

Gatling literowy

Słowotok

TAK, przydałaby się zmiana tylko niech ktoś zaproponuje coś lepszego niż to wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracam uwagi na rangi, róbcie z nimi co chcecie. Choć z tego co pamiętam, to podobał mi się obecny zestaw. To tylko dodatek.

Poza tym proponuję podnieść liczbę postów, po której można zmienić sobie rangę. Np. na 2500

Chyba ktoś tutaj liczy na zmianę zdania sporej części forumowiczów :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńmy rangi na

poziom 1

poziom 2

poziom 3

itd...

A poważniej, jestem za zostawieniem starych rang, ponieważ są częścią historii tego forum. Poza tym proponuję podnieść liczbę postów, po której można zmienić sobie rangę. Np. na 2500 :>

To już inna sprawa, ale jestem za :P.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...