Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_marcin___

Titan Quest

Polecane posty

Witam. Grałem przed chwilą w Titan Quest, wszystko szło "cacy"....zminimalizowałem na chwilkę grę, zmaksymalizowałem okno ponownie i...cała zbroja i ekwipunek, jaki nosi mój heros przestał być aktywny. Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale świeci się na czerwono. Ponadto, jeśli zdejmę z bohatera, dajmy na to hełm, nie mogę go założyć ponownie. Pokazuje, że ma za mało siły, jednak siła jest ok [w końcu 10 minut temu ciachałem w nim potwory!]. Może to jakaś dziwna kombinacja klawiszy? Ktoś miał podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem przed chwilą w Titan Quest, wszystko szło "cacy"....zminimalizowałem na chwilkę grę, zmaksymalizowałem okno ponownie i...cała zbroja i ekwipunek, jaki nosi mój heros przestał być aktywny. Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale świeci się na czerwono. Ponadto, jeśli zdejmę z bohatera, dajmy na to hełm, nie mogę go założyć ponownie. Pokazuje, że ma za mało siły, jednak siła jest ok [w końcu 10 minut temu ciachałem w nim potwory!]. Może to jakaś dziwna kombinacja klawiszy? Ktoś miał podobny problem?

Nie. Ja grałem w TQ z dodatkiem i nie miałem takich problemów. Jednak miałem dziwny problem. Podstawka mi zacinała (3GB RAM DDR2, Intel Core 2 Duo E8400, Radeon HD4870 1GB).

Ale po zainstalowaniu dodatku chodziło płynie.

Zapewne grasz na wersji z cd-action. Ja kupiłem to dawno, dawno temu.

Albo po prostu miałeś jakiś amulet/pierścień, co Ci dawał np 5 do siły, zdjąłeś go i Ci brakuje siły na noszenie itemów. Chociaż to mało prawdopodobne, skoro wszystkich od razu nie możesz nosić.

Spróbuj zainstalować jakieś patche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...