Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2010

Polecane posty

Jestem w trakcie tworzenia pierwszego przecieku i myślę, że na 11:00 dam radę się z nim wyrobić.

Przeciek nie będzie prosty.

W poniższym pliku zawarty jest zestaw ikonek. Niektóre z nich wskazują na tytuł zgadywanej gry.

Które, tego dowiecie się z nadchodzącego numeru pisma.

W rozwiązaniu należy podać tytuł gry, oraz które ikony na niego wskazują, w jaki sposób to robią i jak wytypowaliście właśnie te ikony.

A oto plik z zagadką:

Przeciek.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Zabrakło jeszcze jednej ikonki, ale to zaraz wyjaśnię.

Przyszły numer CD-Action to nr 180 z miesiąca 07/2010.

Czyli ikony ważne w tabelce to ikony:

1-80 - III

7-10 - Thunderbird (model Forda)

7-20 - Mustang (model Forda)

Więc odpowiedzią jest:

Ford Racing 3

Wyścigowa gra w angielskiej wersji językowej. Przy tego typu grach nie powinno to być jakieś duże utrudnienie.

Kolejny przeciek jutro, raczej też w godzinach mojej pracy, czyli miedzy 8 a 16, chyba że coś w redakcji wyskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy przeciek zaczniemy o godzinie 11:00.

Dobra, jedziemy z tym koksem.

Oto zagadka przeciekowa.

Drapieżca spokojnie oczekiwał w ciemnym przejściu na pojawienie sie stwora.

Medalion na jego szyi drgał niespokojnie. Łowca poprawił chwyt na srebrnym

mieczu. Choć czuł powiew powietrza zbliżającego się obcego, co wskazywało,

że jest to duża lub bardzo szybka bestia, to nie słyszał kompletnie żadnego dźwięku.

- Co to jest do cholery? - pomyślał.

Isaac przemierzał korytarze martwej stacji kosmicznej. Obserwował uważnie wszystkie ciemne zakątki.

Gdzieś tam czaił się niebezpieczny drapieżca. Ale dlaczego na mnie poluje? - pomyślał przeskakując przez próg

kolejnego pomieszczenia. - Przecież nie jestem jakimś potworem. Jeśli kogoś należy się bać to

na pewno słasic. Bo co mogą zrobić takie milutkie łonie jak ja? W dodatku różowiutkie? Pewnie to Gofer

rozpuszcza takie haniebne plotki. Dalsze rozmyślania przerwał mu nadjeżdżający samochód.

Co za bałwan wymyślił wyścigi w stacji kosmicznej - wściekał się Niko. Wąskie korytarze,

ciasne zakręty, różowe słonie. Różowe słonie!?!?! Pisk hamulców Lamborghini

odbił się echem od metalowych ścian stacji. Z ciemnego zaułka wyskoczył detektyw.

No, prawie detektyw. Kapelusz, prochowiec, papieros w ustach, jak Dick Tracy, tylko te malowidło

na twarzy, medalion i paskudny miecz, który teraz sterczał ze środka maski samochodu, psuł

to wrażenie. W dodatku przytupujący radośnie słonik jeszcze zwiększał absurdalne tło

całej tej sytuacji. Cześć, jestem Alicja - powiedział detektyw. - W twoim bagażniku jest trup.

To Lamborghini ma bagażnik? - pomyślałem. Po otwarciu klapy auta, moim oczom ukazały się schody prowadzące do lochów.

Smok Jerzy właśnie kończył pożerać ostatni kawałek Kubusia Puchatka, gdy nieoczekiwanie padł na niego

strumień światła z otwartych drzwi. Gdy spojrzał w tamtym kierunku ujrzał zdumione twarze Nika,

Alicji i różowego łonia. Alicja uśmiechnęła się złośliwie, zdjęła płaszcz i kapelusz, a spomiędzy

fałd kolorowej sukienki wyciągnęła ogromny nóż rzeźnicki, a następnie ze stoickim spokojem

zaczęła nim kroić olbrzymi tort z napisem CD-Action 180.

W tym tekście jest wskazówka związana z tytułem zgadywanej gry, a dodatkową wskazówką do

rozwiązania jest ten obrazek:

post-13-1277888293_thumb.png

Oczywiście nie uznaję strzelania. Należy oprócz tytułu podać jak do niego doszliście. Tylko wtedy uznam odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...medalion na szyi wykrywający potwory może wskazywać na Wiedźmina, są też wątki Dead Space, Alicja, różowy słoń, Lamborghini, Niko (nawiązanie do Nico Belica z GTA IV, ale to nie możliwe)...nie mam pojęcia na razie co to może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...