Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JakubCS

IL-2 Sturmovik 1946, instalacja

Polecane posty

Cześć

No więc mam problem z grą IL-2 Sturmovik 1946. Zacznę od tego że pobrałem ją za pośrednictwem CD-Projekt wydając ilość punktów na jej ściągnięcie i zostałem przekierowany na stronę internetową GOG.com Ściągnąłem wszystkie pliki, zapakowałem je w jeden folder i nacisnąłem przycisk instalacji. Na początku instalacji komputer pyta się mnie na jakiej partycji ma ją zainstalować (no wiecie dysk Dysk Lokalny (C:) itd.) Wybrałem żeby zainstalował mi ją na dysku (D:) w folderze Gry no i zaczął instalować. I w pewnym momencie pasek instalacji dochodzi do połowy i wyskakuje mi taki oto komunikat z prośbą o ponowne wybranie partycji na której ma zainstalować resztę gry (bo jak patrzyłem na dysk (D:) w trakcie instalowania wcześniejszych plików folder już się tam pojawił i miał on 2 GB, a cała gra ma ok 4GB, tak mi się przynajmniej wydaje zresztą sami zobaczcie) :

SETUP NEEDS THE NEXT PART:

Please select location of the next part and click OK.

If the files on this disk can be found in a folder other than the one displayed below, enter the correct path or click Browse.

I kiedy wybieram znów partycje, tą samą co wcześniej to wyskakuje mi coś takiego:

The file "setup_il-2_sturmovik_1946-2.bin" could not be located in "D:\Gry".Please select to correct folder.

No i w tym momencie się zatrzymuję i nie wiem co mam dalej robić. Próbowałem też gdziekolwiek indziej to zainstalować i to samo się dzieje.

Proszę o pomoc, za wszystkie odpowiedzi szczerze DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...