Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

politan

Problemy z systemowym odłączaniem klawiatury

Polecane posty

Witam !

Panowie mam problem i to dosyć irytujący. Od kilku dni mam kłopoty z klawiaturą. Mianowicie. Nic nie robiąc słyszę czasem dźwięk w systemie odłączonego sprzętu. Myślałem, że to po prostu jakieś dziwne "widzi mi się" Windowsa. Niestety pomyliłem się.. Pisząc na klawiaturze czasem ona po prostu odłącza się i nie mogę pisać, lecz po 10 sekundach z powrotem się włącza i dalej mogę pisać. Jest to dosyć irytujące i nie wiem czego to wina. Klawiatura USB, sterowniki zainstalowane, porty też już były zmieniane i nadal to samo.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczerze mówiąc nie wiem co jeszcze może być. Tzn. może być jeszcze coś z płytą główną, lub systemem. Dzieje się tak na dowolnym systemie?

Masz może możliwość sprawdzenia tego na innym zasilaczu?

I napięcia na obydwóch liniach (tzn. +5V i +5Vsb) sprawdziłeś, czy tylko na jednej z nich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja obstawiam system. Płyta raczej nie, ponieważ myszka, drukarka i inne rzeczy, które podłączam do portów działają dobrze. Pod Linuksem działa niby normalnie. Teraz też i pod Windowsem jakoś działa więc już sam nie wiem o co chodzi ;). Napięcie mierzone na obu liniach, zarówno na +5V jaki i +5VSB. Na innym zasilaczu to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...