Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzycho777

Battlefield 2 - BFHQ nie nalicza statystyk

Polecane posty

Witam,

zakupiwszy ostatnio Battlefield'a 2 utworzyłem konto sieciowe no i gram. Dzisiaj z ciekawości wchodzę do BFHQ i sprawdzam statystyki - prawie wszędzie widnieje liczba zero. Ostatnie logowanie według tychże statystyk miało miejsce 21.06 - mimo iż od tamtego dnia codziennie pojawiałem się na serwerze. Oczywiście przy każdorazowym włączaniu gry logowałem się na to konto. Wie ktoś o co tu biega? Jeśli to pomoże - grając na serwerze na liście wyników rundy miałem rangę inna od tej pokazywanej w BFHQ'owskich statystykach (tam mam cały czas tą pierwszą, a w czasie grania w sieci mam trzecią - ale jest ona pokazywana tylko na liście wyników). Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję gry kupiłeś? Podstawkę, wersję z dodatkiem (Jednostki Specjalne) czy zestaw Deluxe, zawierający wszystkie 3 dodatki do gry? Musisz zaktualizować grę, gra kiedyś miała taki problem, że nie naliczała statystyk. Najnowszy numerek wersji gry nosi oznaczenie 1.50.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Battlfield'a 2 razem z dodatkiem Jednostki Specjalne. Problem w tym że aktualizowałem grę do stanu 1.41 prawie od razu po instalacji, ale wcześniej grałem chwilę na stanie 1.0 - może to jest powód nie naliczania statystyk? Raczej nie uśmiecha mi się ściaganie patcha 1.5, który waży 2 GB...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.5 zawiera w sobie dwa pozostałe dodatki - Armored Fury oraz European Forces (czy jakoś tak). Na 1.41 już statystyki powinny być naliczane, sam zresztą jakiś czas grywałem na podstawowej wersji gry, zanim przerzuciłem się na nowego patcha, jednak problemu ze statystykami nie miałem. Może wystarczy po prostu trochę poczekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...