Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jogurcik13

Saint's Row 2 - rejestracja na różnych komputerach

Polecane posty

Jak w temacie,kupiłem saints row 2,zarejestrowałem go na steamie (powiązałem ze swoim kontem),wszystko działa,gra się znudziła,chcę ją sprzedać,i tu moje pytanie,czy gra posiada jakąś ilość rejestracji na róznych komputerach? czy da sie ją "usunąć' z mojego konta steam? i czy mogę ją sprzedać na allegro nie narażając się nikomu? proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym to akurat wiem :) ,ale czy ktoś z was sprzedawał grę którą zarejestrował na steamie? możę mała podpowiedź?

Ja sprzedawałem. Niestety trzeba nieco zmniejszyć cenę konta w stosunku do ceny gry. Nie za wiele osób chcę się pchać w używane konto. Sporo osób będzie myślało, że chcesz je "wybałamucić" więc będą cały czas naciskać na jak najniższą cenę. No i pamiętaj, że osoba kupująca też Cię może rypnąć tym, że zmieni hasło i poda Ciebie do "ochroniarzy Allegro", że nie podałeś jej prawidłowego hasła i ściągnąłeś od niej kase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym to akurat wiem :) ,ale czy ktoś z was sprzedawał grę którą zarejestrował na steamie? możę mała podpowiedź?

Ja sprzedawałem. Niestety trzeba nieco zmniejszyć cenę konta w stosunku do ceny gry. Nie za wiele osób chcę się pchać w używane konto. Sporo osób będzie myślało, że chcesz je "wybałamucić" więc będą cały czas naciskać na jak najniższą cenę. No i pamiętaj, że osoba kupująca też Cię może rypnąć tym, że zmieni hasło i poda Ciebie do "ochroniarzy Allegro", że nie podałeś jej prawidłowego hasła i ściągnąłeś od niej kase.

Aha,no bardzo dziękuje,ale trochę się martwie że ktoś może mnie oszukać,zmienić hasło itd jak to sam opisałes,ale czy można zrobić tak,żeby sprzedać samą grę,zaznaczyć że gra była aktywowana a kupujący sam musi sobie radezić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...