Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafik787

WinUpHost.exe

Polecane posty

Cześć. Ostatnio zauważyłem spadek szybkości komputera. Dzisiaj zajrzałem do menedżera zadań. Znalazłem winowajce: To program WinUpHost.exe. Zabiera on 99 % CPU. Probowałem zakończyć proces, ale jeśli to zrobie zaraz się sam włącza. I tak w kółko. W msconfig był zapisany w uruchamianych. Odznaczyłem, zresetowałem i dalej się włącza. Próbowałem go usunąć ale się nie da bo jest włączony i nie da sie go wyłączyć. Co robić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki

C:\WINDOWS\system32\WinUpHost.exe
C:\Documents and Settings\Rafał.BV-3B65IEAWJXX6\Dane aplikacji\hwreg.exe

Sprawdź na jotti i podziel się wynikami skanowania. Następnie zrób pełny skan systemu programem Malwarebytes' Anti-Malware i pozwól mu ponaprawiać co znajdzie, log ze skanowania wklej na forum. Następnie wygeneruj nowe logi z OTL i wklej je na forum. Do tego wygeneruj również log za pomocą GMERa i go również wklej na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie wrzuce logów... Komputer się resetuje gdy włącze choćby najmniejszy skan itp... Czasami nawet na przeglądaniu internetu się wylącza... (O grach nie wspominajac...) Po (Bardzo wolnym) starcie systemu wyskakuje komunikat "system Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Wysyłaj, nie wysyłaj" Zauważyłem że coraz więcej programów się "krzaczy". Przy korzystaniu z GG, Opery, Chrome, Firefoxa itp. często wyskakuja crashe. Jestem skazany na format partycji C ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, tylko niestety dzisiaj wyjeżdżam i nie będzie mnie do piątku, więc nie poprowadzę Cię dokładnie krok po kroku.

Jeśli jako tako radzisz sobie z angielskim, to załóż temat na BleepingComputer w odpowiednim dziale. Możesz chwilę czekać na odpowiedź, ale jest to jedno z najlepszych, o ile nie najlepsze forum pomagające zwalczać szkodliwe oprogramowanie. Jeśli z angielskim jesteś na bakier, to poszukaj pomocy na fixitpc.pl. Obydwie pomagające tam osoby są kompetentne.

Tu masz listę porządnych for na których można uzyskać pomoc. Nie proś o pomoc na innych polskich forach poza wymienionym, bo na większości z nich "pomagają" osoby, które prędzej coś zepsują niż naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...