Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshcie

Jakie są dokładne informacje na temat karty graf.

Polecane posty

Włączyłem dziś mój staaaary komp(i działa - odziwo), od wieków go nie używam, i chciałem sprawdzić co w nim siedzi bo wcześniej się na tym nie znałem:P

Ma w sobie karte graficzną ATI Graphics PRO Turbo PCI atim 64-VT

Potrzebuję jakieś dokładne informacje na temat tej karty bo jestem ciekawy czy w coś pogram na nim chociaż:D

A tak właściwie co myślicie o jego konfiguracji? Z którego roku mniej więcej może pochodzić?

Procesor: Intel 200 MHz(dokładnego modelu nie znam:/, bo cpu-z nie miałem ponieważ pendriva nie czytało:P)

Mobo: nie znam - brak cpu-z:/

Ram: 32 MB

Grafika: ATI Graphics PRO Turbo PCI atim 64-VT

Zasilacz: CWT 200PA 200W

Twardziel: 1,96 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proca łatwo sprawdzić - przy starcie systemu powinna się pojawiać stosowna informacja (tam, gdzie BIOS testuje RAM, w razie czego możesz w BIOSie właśnie wyłączyć "quick POST", to ten ekran będzie widoczny dłużej, niegłupim pomysłem jest też skorzystanie z klawisza "Pause"). Tam również można zobaczyć "krzaczki", które mogą ułatwić rozpoznanie mobo. W jej identyfikacji (jak i innych podzespołów - kart rozszerzeń, dysków etc.) mogą też pomóc "znaki runiczne" naniesione na laminacie, trzeba nimi po prostu nakarmić Googla ;). Podobnie zresztą jak nazwą karty graficznej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...