Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kluz

Problemy z USB

Polecane posty

Witam.

Otóż sprawa jest prosta. Problem z USB.Myszka - wyłącza się co chwilę (co jakieś 10 min tak na 10 sekund).Nie rozpoznaje PSP (w menadżerze urządzeń błąd czy kod 43). Ogólnie - Pad - ok, klawiatura - ok, pendrivy - ok. Wątpię żeby problem był z PSP i mychą. Chwilowo nie mam dostępu do innego komputera. Więc brak możliwości sprawdzenia.

Konfiguracja:

Intel Core Quad Q6600.

2x 1GB Kingston 800Mhz

Asus P5QL/EPU

ATI Radeon EAH5750 1GB

COOLERMASTER RS-460 EXTREMEPOWER PLUS 460W

Windows 7 Ultimate x64. Z mychą problem jest od ponad miesiąca, a psp nie podłączałem od daaawna :).

Płyta główna (tylko ona) była wymieniana w marcu. A teraz takie numery kręci.Każdy pomysł (nie licząc formata, bo to dla mnie nie jest rozwiązanie) jest dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec:

1. Sciagnij najnowsze sterowniki do plyty glownej + myszki + ewentualny update biosu (jak nie chcesz tego ostatniego robic, to nie rob)

2. Jeszcze mozesz sprobowac cos takiego: (znalezione na zagranicznej stronie - tlumaczyc mi sie nie chce) Go to Manage(Win 7) > right click caution sign on USB> select disable ... wait ... try again with enable..

Mr FIX IT ... Ponoc pomaga... mi raz pomogl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki nic nie dały.

Wyłączanie i włączanie w menadżerze urządzeń. Też nic nie dało. Co ciekawe w menadżerze przy USB z myszką nie ma żadnych oznakowań, że są problemy.

Mr. FIX IT też się nie spisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psp działa - wina kabla.

Wszystkie porty działają prawidłowo. Nie zależnie gdzie co podłącze jest ok, tylko myszka gaśnie. Wychodzi na jedno, ale nie sądze, że mogła się zepsuć po roku używania (raczej normalnego, bez rzucania,uderzania itp).

Swoją drogą model myszki: Logitech G5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w menadżer urządzeń --->kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i sprawdź czy na tym USB gdzie podłączasz myszkę nie masz włączonej opcji "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". Ja miałem podobny problem lecz z modemem, wyłączał mi się co godzinę. Mam nadzieje że to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel Sterowania ---> menadżer urządzeń --->kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej (teraz masz listę USB)--> wybierasz USB na którym jest myszka-->właściwości-->zarządzanie energią i tam masz właśnie opcje "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". Mam nadzieje że pomoże :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...