Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacobs1000

Rozwiązany: Internet beprzewodowy

Polecane posty

Witam. Jakis rok temu glupio wpakowalem sie w inrnet bezprzewodowy od orenga. Mam limit sciagania dnych ktory calkowicie mnie nie zadowala. Nie moglem wziasc neotrady ani internetu ktory potrzebuje do dzialania gniazdka. Konczy mi sie umowa i szukam jakiegos internetu beprzewodowego. Co polecacie ? ;P

PS: I co najwazniejsze. Chodzi mi o internet bez limitow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia, o której piszesz to internet przewodowy. Proponuję zorientować się w ofertach WiMAX, być może jesteś w zasięgu którejś sieci, z większych operatorów masz Netię i Erę, nie wiem czy coś jeszcze, jest jeszcze kilku operatorów lokalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na polskim rynku czegoś takiego jak internet bezprzewodowy bez limitów. Przynajmniej nie było jeszcze 2 miesiące temu, kiedy to podpisałem umowę z Erą. I właśnie jak już, to ten internet ci polecam najbardziej z bezprzewodowych. Oczywiście zależy też od tego gdzie mieszkasz. Jeśli mieszkasz w dogodnym miejscu to będziesz miał zasięg HSDPA, czyli 3.6 mb/s. Albo też jeśli mieszkasz w zasięgu internetu radiowego od jakiegokolwiek operatora (ja próbowałem u siebie radiówkę Orange, ale niestety brak zasięgu-szkoda, bo jest właśnie bez limitów) to bierz śmiało, bo nie ma nic gorszego od netu bezprzewodowego podłączanego do PC-ta. Uwierz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim badz razie poszukam ale z tego co wiem internet z netii musi posiadac podlaczenie do sieci (telefonu) a jak bylem w erze to gosc mowil mi tylko o tym z limitem. Tak samo w orange i plusie. Zaineteresowaliscie mnie z tym WiMAXEM. ;). Zaraz poszukam cos o tym dostawcy. Jeszcze jakies propozycje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz niestety nic tego nie wyszlo. Jestem poza zasiegiem zarowno ery jak i netii (chodzi o technologie WiMAX. Szkoda bo naprawde sie to fajnie zapowiadalo. Podejrzwam ze na nic lepszego nie moge liczyc. Jesli jednak by ktos wiedzial o czyms podobnym to bylbym wdzieczny ;)

Jesli za pare dni nikt nic nie wymysli to temat jest do zamkniecia. Dzisiaj jest 1.07.20010. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brales z Orange jakis czas temu, to pewnie na starych limitach jedziesz. Choc ostatnio jak wprowadzali nowe, to mogles przejsc na nowe, dajac im o tym znac. Internet mobilny ma to do siebie, ze wybeira sie po miejscu zamieszkania. Rozne sieci maja w roznych meijscach biale plamy. Najmniej plam ma mimo wszystko orange, bo maja cdma (w wyzszych abonamentach free, i na pewno w business everywhere), czyli taka technologie, ktora dziala na nizszych czestotliwosciach, dzieki czemu sygnal lepiej sie roznosi.

Co do mapki, to wpisze w google: mapa bts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacobs1000 znalazłem firmę AirMAX znalazłem cennik i na mapie zasięgu pisze że w powiecie Kłódzkim że miejscowość Kłódzko jest objęte zasięgiem nadajnika 5 GHz.

http://airmax.pl/siec/?l=klodzki#lista to ta firma i jakaś mapka

http://www.dostawcy-internetu.pl/operator/...cennik,429.html a tu jak coś cennik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...