Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshcie

Scarface - niepoprawne wyświetlanie grafiki

Polecane posty

Mam straszny problem, gdy włączam Scarface'a i zaczynam grę to nic nie widać, żadnych postaci, tylko celownik i tak jakbym był w jakimś pomieszczeniu bez tekstur:/ Nie wiem jak lepiej to opisać ale jakoś tak głupio to wygląda, czarne pomieszczenie niekiedy na fioletowo z takimi pikselami się robią ściany tego pomieszczenia:/ Co robić? Wina karty graficznej? Komp bez problemu powinien na full puścić tą grę:

Intel Core 2 Duo E4300 1.8 GHz

1 GB RAM DDR2 667 MHz

MSI GF 8400GS 256 MB DDR2 Pixel shader 4.0 DirectX 10

Edit: Tak to wygląda:

scarfaceg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem GPU-Z oraz Fifa 08 1280x1024 średnie detale i... 52 stopnie podczas gry! Normalnie w spoczynku było 50 :/

Coś jest nie tak z kartą wg mnie. Przedstawię wam jeszcze jeden fakt, gdy kupiłem tego kompa to po pół roku kupiłem sobie Gears of War. Działało w 1024x768 w średnich detalach. Rok później jeszcze raz postanowiłem w ową grę zagrać i... w takich samych ustawieniach co wcześniej nie dało się grać! Zmniejszyłem rozdziałkę do 800x600 ale nie pomogło. Zmniejszyłem detale na Low i jako tako dało się grać ale co jakiś czas była zwiecha.

Kolejny fakt - Fifa 08 wg mnie powinna bez problemu pójść na full, a idzie tylko na średnich:/ ocb!?

I teraz ten fakt sprzed momentu - ten dziwny obraz w scarface:/

Czyżby karta do wymiany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpaliłeś Scarface'a na Viscie/Windows 7 to nie wina karty, chodzi chyba o jakieś problemy z directx. Jedyna rada to odpalić na XP albo załadować przez program "DXWnd" (tu masz opis jak, patrz post nr.7: http://peb.pl/problemy-techniczne/324589-p...ace-world.html), ale wtedy można tylko w grać w oknie (przynajmniej ja tak miałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, uruchomiłem grę na win 7 i wystąpiły problemy z grafiką (poszarpane tekstury i ich brak). W moim przypadku pomogło ściągnięcie nieobowiązkowej aktualizacji do win 7. Start => wszystki programy => windows update => opcjonalne aktualizacje => i instalujemy aktualizację o oznaczeniu KB976422 , zajmuje chyba ok 77 kb - to aktualizacja dodająca obsługę jakiś kart ale mi pomogła także ze Scarface-m. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...