Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ortheon

Steam - Aktualizacja podczas grania

Polecane posty

Jak w temacie. Czy istnieje możliwość by podczas grania w grę steam, ten program pobierał aktualizację gier? Bo aktualnie wygląda to tak, iż gdy włączam grę i chcę pograć single np w Empire, to Steam przerywa pobieranie. I to jest bardzo uciążliwe.....Istnieje jakiś sposób by to ominąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys pobieralo tylko aktualizacje steam przez co byl mega ping w grach ;p teraz albo tego nie zauwazylem albo tak sie szybko poprawki do steama sciagaja ze nie zdarze wlaczyc gry ;)

co do gier to juz inna gadka, steam automatycznie stopuje sciaganie update'a gdyz sadzi ze kazda gra w ktora grasz wymaga dostepu do internetu bez przeciazen jakim jest aktualizacja ;p

niby na jednym kompie mozesz uruchomic steama i niech sciaga, a na drugim uruchomic offline i jesli gra pozwala to mozesz grac singla ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza :angry: Rozumiem, gdyby gra była czysto sieciowa. Ale uruchamiam grę, która była tylko i wyłącznie kupiona przez steam a i tak zatrzymuje mi pobieranie.

Przez co mam teraz dylemat - albo włączyć steama, by pobierało nową grę i nie grać w te co mam, albo pograć sobie w grę którą mam, jednocześnie stopując pobieranie nowej - czysty paradoks :blink:

Ktoś, kto ma łącze ponad 2, 4 czy nawet 10 MB nie mają problemu.

Ja z zabójczą prędkością 512 kb/s pobieram grę już 4 dzień.

Naprawdę, nie da rady tego jakoś obejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest! Odkryłem sposób na ominięcie tego aż zrobiłem konto tu by się podzielić ;D

Odpalamy grę > zwijamy > wyłączamy steama przez menedżer urządzeń (wyłączamy proces "steam") > włączamy steam na nowo.

Steam nie powinien wykryć tego, że gra jest włączona, nie będzie jednak naliczał achivmentów ani czasu grania.

Wypróbowałem z grą "Shatter".

Może się przyczepicie, że odkopuje, ale może komuś się przyda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdy zobaczyłem odpowiedź kolegi wyżej, też postanowiłem tu założyć konto. Przecież jest dużo prostszy, wygodniejszy i bardziej przyjazny użytkownikowi sposób niż Twój...

Wystarczy zminimalizować grę po włączeniu, następnie przejść do zakładki "Elementy pobierane" w kliencie Steam, anulować wstrzymane pobieranie i rozpocząć je ponownie. W ten sposób mamy wszystko czego chcieliśmy bez niepotrzebnych kombinacji. :)

Pytaniem jest czy istnieje możliwość ustawienia Steama, by nie wstrzymywał pobierania przy włączaniu gier?

Pozdrawiam

Burt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...