Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buryzenek2499

Rozwiązany: Ekran nie odpowiada

Polecane posty

Witam. Znów mam problem ale tym razem już chyba trzeba sobie sprawić nowego pc. Uruchamiam laptopa, czekam, czekam i nic. Nic się nie uruchamia. Windows myślę, ale patrzę a tam ekran w ogóle się nie włącza. Laptop się uruchamia zaczyna buczeć, i na tym poprzestaje, ciągle buczy a ekran się nie uruchamia. Nie jest to wina połączenia z ekranem gdyż próbowałem podłączać inne ekrany i nic z tego nie wyszło. Co robić ?? (Laptop przed tym problemem był nasilony na silny (nawet bardzo) wstrząs)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Normalny PC bez dysku wystartuje ale później pojawi się ostrzeżenie o braku dysku. Co do naprawy to kosztować może różnie. Jeśli komp jest na gwarancji to można go wysłać do producenta. Jeśli nie to pozostaje serwis a cena zależy od modelu laptopa i od tego na ile poważne jest uszkodzenie. Zawsze możesz spróbować sam go naprawić. Możesz go rozkręcić i zobaczyć czy np. taśma od monitora nie wypadła z gniazda albo inne podobne problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich "F" powinny być nadruki z czego na jednym powinien być rysunek laptopa, pionowa kreska i rysunek monitora. A co do tego gdzie taśma od monitora jest podczepiona - nie wiem. Jak rozkręcisz laptopa i ściągniesz całą jego dolną część to powinieneś zobaczyć gdzieś taśmę idącą od strony matrycy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem lapka gościom którzy się znają na tym. Zdiagnozowali, że karta graficzna się posypała. Teraz oddali laptopa do serwisu i tam karta zostanie wymieniona na nowszą, lepszą pasująca do płyty główniej. Temat do zamknięcia gdyż problem rozwiązany. Dziękuję za uwagę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...