Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shot

Nie włącza się zawartość płyt

Polecane posty

Gdy chcę włączyć w moim laptopie płytę RW pokazuje mi się komunikat "F:\ nie jest dostępny Niepoprawna funkcja".

Przy płytkach z CDA czy Play`a włącza się normalnie.

Oprócz tego nie mogę włączyć Google Chrome(nie pamiętam jaki błąd, nie mam go na dysku więc teraz nie sprawdzę i nie przejmujcie się tym). Wyskakuje mi sporo błędów aplikacji(np. iPlus Manager czy svchost).

Skanowanie Nodem wykazało wirusa, ale ten sobie z nim nie radzi i dodatkowo nie może się zaktualizować.

Wydaje mi się, że chyba już czas na format, ale nie mam Windowsa na płytce więc na razie nie da rady.

Da się coś z tym zrobić?

Laptop to Asus X51R:

-Celeron M530

-Ati Radeon XPress 1100

-XP

-1,5GB RAMu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chyba już czas na format, ale nie mam Windowsa na płytce więc na razie nie da rady

jeżeli masz lapka z wgranym systemem to gdzieś na dysku będziesz miał katalog producenta..

przy uruchamianiu kompa możesz zainstalować od nowa cały ten pakiet (winda plus oprogramowanie).

jednakże ja polecam ręczne zainstalowanie windy na Twojej licencji (pod spodem lapka masz naklejkę z kluczem OEM- pozostaje tylko zdobyć appropriate version of windows i na tym kluczu ją zainstalować) i odpowiednie dobranie softu (czytaj: zainstalowanie tylko kluczowych programów.. soft do laptopów w 90% jest bezużyteczny a zamula sprzęt w 50% :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...