Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz1024

Windows 7 -- problem z zamykaniem systemu

Polecane posty

Mam problem z wylogowywaniem na Windows 7. Chodzi o to, że jak kompa wyłączam to pisze "Wylogowywanie" i napis ten trwa w nieskończoność i coś się nie chce wylogować. Dzieje mi się coś takiego jak dłużej pochodzi Windows 7. No i muszę go restartować lub przytrzymać przycisk power.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc screena z zakladki Health z HDTune, skan (pelny) z Malwarebytes (wynik wklej na forum). Jakiego masz antywirusa? No i co masz w autostarcie (ew. jakie programy dzialaja w tle?) Sprawdzisz to wpisujac msconfig w "Start -->Uruchom lub klawisz win + r" Dobrze by bylo gdybys tez dal wynik z cmd: 'tasklist /svc'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci pisałem w innym temacie lecz napiszę tu jeszcze raz. Wg. mnie te problemy powoduje jakaś aplikacja, która działa w systemie gdy ten się wyłącza. Przed wyłączeniem komputera zamknij wszystkie programy, które masz w tray'u i zobacz czy się zamknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w msconfig --> Zakladka Startup / Uruchamianie (nie wiem jak jest w PL wersji) i odznacz to, z czego nie korzystasz. Usun Avasta, bo to kiepski antywirus. Avira bedzie zdecydowanie lepsza... I wtedy zobacz czy dalej bedzie sie dlugo wylaczal. Przeskanuj jeszcze dysk a-squared free

Dysk 320GB trzeba miec na oku. Wymien na razie kabel SATA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wylogowywaniem na Windows 7. Chodzi o to, że jak kompa wyłączam to pisze "Wylogowywanie" i napis ten trwa w nieskończoność i coś się nie chce wylogować. Dzieje mi się coś takiego jak dłużej pochodzi Windows 7. No i muszę go restartować lub przytrzymać przycisk power.

W zależności od tego jaki masz system czy 32 x czy 64 x cz86 x

Tutaj http://support.microsoft.com/kb/975496 jest wszystko opisane ściagasz plik odpowiedni dla swojego systemu odpalasz i chodzi jak ta lala .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...