Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xzxvvxzx

Nie mogę hostować

Polecane posty

Nie wiem, jak w NWN, ale w WIII do hostowania trzeba mieć adres IP publiczny, czyli taki, który nie zaczyna się od 10, 172.16 - 172.31 lub 192.168. Ewentualnie, w przypadku prywatnego IP, Twój provider musi Ci zrobić NATa 1:1 (funkcjonalnie - to samo, co adres publiczny) lub przynajmniej przekierować porty używane przez grę (gry) na Twój IP.

Dodam, że mam złe przeczucia co do Twojego IP, zwykle w sieciach komórkowych przydzielane są IP prywatne, ewentualnie dostawca ma sieć skonfigurowaną w jakiś taki dziwny sposób, że nawet mimo adresów publicznych urządzenia w jego sieci nie mogą przyjmować połączeń przychodzących spoza niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP mam zmieniane za każdym razem, kiedy się łącze. Dla przykładu teraz mam 91.94.249.4 (wpisałem ipconfig w cmd).

Próbowałem wyłączyć zaporę, ustawić wyjątki na 6112, ale dalej nie działa.

Jeszcze jedno małe pytanko - wczoraj kupiłem nowego laptopa :smile: i chcę podłączyć do niego Business Everywere. Problem w tym, że nie mam dostępu do kodu PIN, który jest wymagany. Jest on wpisany w komputerze, którego teraz używawam. Jak, i czy w ogóle się da, uzyskać go jakoś. Np. przy użyciu jakiegoś programu, żeby zabaczyć jak jest wysyłany przy połączeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować przechwycić wysyłane pakiety jako pierwsze przy połączeniu (tcpdump) a potem je zdekodować (wireshark|ethereal|cain). Jeżeli nie rozumiesz tego co napisałem to odpowiedź na twoje pytanie: nie nie da się ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...