Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Greg3or

Dziwne zwalnianie kompa

Polecane posty

Witam wszystkich od ponad tygodnia mam poważne problemy z kompem :( zaczęło się od utraty dźwięku po czym jak chciałem zainstalować na nowo stery i usunąłem te stare komp już się nie uruchomił w ogóle :rolleyes: Zainstalowałem więc system na nowo oczywiście dźwięku nie było dalej ale ściągnąłem nowe stery zrobiłem jeszcze do nich update i jest ok

Problem mam jednak teraz z grami mam np w grze battlefield2 bad company 60 klatek a za chwile mam 5 trwa to około 10-20 sek i znów mam z powrotem te 60 nie jest to zależne od miejsca w którym jestem czasami mam takie zwiechy nawet na pulpicie :(:( testowałem wczoraj sobie ramy ponad 4 godzinki programem memtest 86 werr 4,10 nie było żadnego błędu a myślałem że to właśnie pamięci sypią mi system

Specyfikacja mojego kompa\\

płyta : asus rampage formula

proc : Core2duo e8500 3,16 GHz + chłodzenie Thermalright Ultra - 120 eXtreme True Black Rev.C

grafa : gtx285 supperclocked

ram : 2x2 gb corsair dominator 1066Mhz

dyski : Wd raptor 300 gb, samsung 1,5 Tb

system : windows 7 64 ultimate

obudowa : Zalman gs1000

Komp ostatnio został przedmuchany sprężonym powietrzem ale to też nie pomogło

Czekam na jakieś pomysły znów systemu nie uśmiecha mi się instalować i go aktywować bo słyszałem że tych aktywacji jest tylko kilka a już wykorzystałem 4

Z góry Dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A screen Health z drugiego dysku? W lewym górnym rogu jest rozwijana lista. Przydałoby się też sprawdzić napięcia zasilacza. Do sprawdzenia są też kondensatory na płycie głównej i pamięci po jednej, memtest, mimo świetnych i dokładnych testów, nie wszystko wyłapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...