Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rajt

Medal of Honor BETA - wywala na pulpit podczas ładowania mapy

Polecane posty

Dokładniej mówiąc to chodzi o to że jak znajdę serwer, ładuje mapę to po kilku sekundach gra mnie wyrzuca.

Sprzęt:

System Operacyjny: Windows Xp

Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8GHz

Karta Graficzna: Nivida GeForce 7600 GT

Ram: 3 GB (nie czyta 1 GB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z betą, dzisiaj dostałem klucz i zacząłem grać. Niestety, zazwyczaj przy 2 respawnie gra mi się wyłącza ... Da się coś z tym zrobić, czy to po prostu wina bety (w co wątpię, jeśli by tak było nikt by w to nie grał ^^). Konfig : C2D e8400, 4GB RAM, GTX 260, gra, z tego co zdążyłem zauważyć podczas minutowych sesji chodzi bez ścinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wywala. Czego wy chcecie od bety?

Hmm...może tego,żeby to była beta?Po ilości bugów/stabilności itp sądzę,że to jest raczej Alpha.

Nie wymagam wszystkiego-wystarczyłaby nawet 1 mapka i tylko standardowe bronie,ale tutaj sie grac nawet nie da(crash co 5 minut,albo jeżeli jesteś szczęściarzem-co 6 :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, gdy uruchamiam bete wywala mnie na pulipt (nic sie niedzieje, pojawia sie tylko upadeter i następnie włącza sie gra jest czarny ekran przez kilka sekund i mnie wywala) może ktoś coś mi poradzić?

PS. Próbowałem włączyć bete nawet przez game w folderze z grą i też nic nie dało ;[

Help!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi też beta się wywala po paru minutach gry. Porównując tą betę do bety Battlefielda : Bad Company 2 to Medal of Honor bardzo słabo wypada. Czekam na jakąś aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to tylko beta

Zacytuję propozycję rozwiązania problemu z innego tematu:

1.Wejdź do folderu c:windows/system32/drivers/etc

2.Otwórz notatnikiem plik hosts

3.Usuń z adresów wszystkie "ea"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam ten problem.

1.Wejdź do folderu c:windows/system32/drivers/etc

2.Otwórz notatnikiem plik hosts

3.Usuń z adresów wszystkie "ea"

Zrobiłem to, co jest napisane, ale w pliku nie ma żadnych adresów! Co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...