Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dj Ogi

Rozwiązany: Usunięcie folderu "temp", co się stanie?

Polecane posty

Mam pytanie czy mogę bezpiecznie usunąć folder Temp znajdujący się w następującej lokalizacji: C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne i jakie będą tego ewentualne konsekwencje?

Waży on ponad 5GB, a ja potrzebuje miejsca na dysku systemowym - po kolejnych aktualizacjach jest już pełny... Dostęp do tego folderu jest możliwy oczywiście dopiero po wyświetleniu ukrytych plików i folderów. Jakie dane on zawiera? Pomóżcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Zawartość tego katalogu możesz spokojnie usuwać. Do części plików może nie być dostępu z poziomu trybu normalnemu, zatem katalog ten lepiej jest czyścić z poziomu trybu awaryjnego.

Jest to katalog z plikami tymczasowymi, pliki te nie są do niczego potrzebne. Jeśli jakiś program będzie czegoś potrzebował, to sobie utworzy odpowiednie pliki w tym katalogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i komu mam wierzyć...? :tongue:

W tym katalogu nie znalazłem żadnych znajomych plików (poza EA Download Menager) i wiele wskazuje na to iż są to głównie internetowe śmieci. Sam EADM jest też zainstalowany w innej lokalizacji. To co, mogę usuwać bezpiecznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...