Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vandallo

Rozwiązany: Prince of Persia - Dwa Trony, utknąłem

Polecane posty

Właśnie nabyłem PoP'a w taniej serii i.. niestety utknąłem, jestem świerzo po spotkaniu z Łuczniczką, córką maharadży - doszedłem do placu gdzie na chwilę pojawia się Wezyr, zamykają się za nim wielkie wrota. Moa towarzyszka informuje mnie że do wnętrza budynku najłatwiej dostać się skrycie, sama znajduje się na wyższym poziomie. Po pokonaniu kilku niewidzialnych przeciwników (pojawili się w grze po raz pierwszy) dostaje się do miejsca gdzie odblokowije jakieś przejście (zwis na sztylecie z mechanizmu do którego dostałem się po zestrzelonym przez moją towarzyszkę dzwonie).. no właśnie nie wiem gdzie dalej się udać, krąże po tym placu jak opętany i nic mądrego nie przychodzi mi do głowy, mam nadzieję że ktoś będzie pamiętał ten moment i podpowie, z góry dziękuję..

ps. ewentualnie czy ma ktoś może poradnik do gry, zazwyczaj nie korzystam z tego rodzaju ułatwień przechodząc jakąkolwiek grę, no ale tutaj haniebnie utknąłem niestety :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś w tym samym momencie utknąłem. poszukaj w internecie, jak sie dostać na wyższe poziomy itd. Ja ci polecam dokładne prześledzenie filmików na których jest pokazany twój moment gry. W google na VIDEO wpisz sobie Prince of Persia Dwa trony part ... i poszukaj w obrazkach z filmów dany moment i dokładnie obejrzyj, a potem to powtórz grze. I po kłopocie ;] ! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wisisz na sztylecie uruchamiająć ten mechnizm, na lewo powinny otworzyc się wrota dla ciebie a gdzie indziej dla Farah.

dokładnie tak było w sumie sam ogarnąłem za en-tym podejściem, dzięki tak czy inaczej :happy: po prostu musiałem wpaść na to żeby dzwon przesunąć jeszcze dalej i się wybić z niego do odblokowanych wrót

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...