Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

simonesko

Rozwiązany: Wiedźmin - Potrzebny Save

Polecane posty

Mam pewien problem .. mam 1 save i nie da sie juz tego naprawic

Wiec potrzebuje save kogos kto by mi mogl dac ;P

Save musi byc z rodzialu drugiego.. najlepiej zaraz po walce z Javedem przy Wiezy Maga

Wiem ze powinienem opisac problem ale tego nie da sie naprawic bo probowalem ;p i jest to czesciowo spowodowane glupota :]

Wiec bardzo proszę niech ktos UP'nie na np speedyshare.com save.. jest mi to bardzo potrzebne wiec błagam!

Moja wersja gry: 1.45

to jest koniec rozdzialu 2 i wszystkie questy poboczne zrobione.. bardzo prosze zaraz po walce z Azarem Javedem

,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę jakie mam sejwy, ale ja mam nowszą wersję. Chyba 1.5 coś, ale powinno działać.

A więc mam takiego sejwa:

-Nie wiem czy wszystkie questy poboczne, ale jeżeli nie to można jeszcze zrobić

-Jedna sefira do rozmieszczenia (nie zrobiłem tego wtedy, bo nie mogłem znaleźć obelisku, ale potem go znalazłem)

-

Wiem, że Raymond jest winny (znalazłem ciało i zrobiłem sekcje choć nie była już potrzebna)

Chcesz go?

PS nie wiem jak go zamieścić na rapidshare (ani na innej stronie), bo nigdy tego nie robiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Chce :D oile mozesz.. :D

na speedyshare.com wrzuc.. klikasz przegladaj.. wybierasz save i upload ;p chwilke to trwa a potem masz link :PPP albo jak chcesz i prosciej.. na email mi wrzuc

szymon10-100@o2.pl :]

Tak pozatym tez mam to wersje tego patcha :P mam ogolnie wersje rozszerzona z patchowana i wszystko jak powinno D: i save napewno pojdzie.. :] bo save tez podobno ze starszych na te nowsze wersje dzialaja:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa. Wykonałem troche questów pobocznych co nie miales zrobionych, zarobiłem kasy sporo i zdobyłem fajną zbroje...

Jezeli chcesz wysle ci na email tego save nie co ulepszonego :D

A teraz mam pytanie do wszystkich.. Dlaczego nie mam pola na trofeum? no pustej kratki na trofeum.. wogole nie moge trofeum podniesc chyba bo nie mam tego pola...

Co zrobic abym mial?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie mam pola/miejsca na trofeum takie specjalne miejscee jest na nie... tak samo nie moge miec "przy sobie" czyli przypietych do zbroi mikstur.. mam tylko 1 takie pole na miksturke.. ale wiem ze mozna miec nawet 3.. . nie wiem dlaczego ja tego nie mam

I mam pytanie skad sie biora te sloty w zbrojach na wiecej mikstur ?? bo wczesniej mialem jednego slota a teraz mam dwa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...