Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajakobyly

Arcanum - atakowanie obiektow

Polecane posty

witam wszystkich.

w pierwszym miescie dostajemy od alchemika quest uszkodzenia silnika. problem w tym, ze nie moge go zaatakowac. wlaczam tryb walki stajac przy nim, kursor zmienia graficzke na mieczyk, klikam na silnik i nic sie nie dzieje (silnikowi). action pointy mi spadaja, spada mi tez co ilestam atakow mana, ale nie ma animacji oddawania ciosu, hp silnikowi tez nie spadaja. probowalem go atakowac piesciami, pistoletem, mlotem i zardzewiala siekiera ;D

sciagnalem nawet jakis najnowszy patch i dalej to samo.

ktos ma jakies pomysly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem. I nie udało mi się go rozwiązać, jedynie obejśc - trzeba kazać członkom drużyny komendą zaatakować obiekt, który chcemy zniszczyć. Tylko uwaga: istnieje bardzo duża szansa że ich broń zniszczy się szybciej, niż sama skrzynia/silnik. Najlepiej spróbuj podlożyć dynamit ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dynamitem jest ten problem, ze nie niszczy do konca tego silnika, albo mam pecha. zaschowalem sobie gre przed podlozeniem dynamitu i probowwalem to wysadzic jakies 10 razy. czasami zostawalo 20hp czasami 80, dwa razy zostalo 2hp. nie wiedzialem, ze moj ziomek moze to atakowac komenda - dzieki. jakos sobie poradze. tylko czy nie wplynie to jkos na dalsza rozgrywke - ten bug? chcialem pograc technologiem ;p

czy jest szansa, ze reinstall pomoze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wymagasz ode mnie spoilera :]. Ale niech będzie, czytasz na własną odpowiedzialność:

Wpływa na outro, gdzie przedstawione są losy świata po pokonaniu ostatniego złego (Kagerax ma, czy jakoś tak). Pokazano tam (w przypadku zniszczenia silnika), jak Zamglone Wzgórza niszczeją i zostają opuszczone przez mieszkańców i zapomniane przez cały świat.

A co do tego gangu przy moście, to sam się strasznie technologiem męczyłem, ale dałem w końcu radę. Nadużywałem co prawda loadingu, ale było ok :]. Zawsze możesz obniżyć poziom trudności na czas walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...