Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pafnucek

Rozwiązany: Skype wiesza Livebox'a

Polecane posty

Cześć

Od paru dni mam problem. Kiedy włączam skype'a zwiesza mi liveboxa tzn. niby połączenie jest ale nie działa żadna strona i z niczym się nie łączy.Pomaga tylko restart liveboxa. Na necie nic o tym nigdzie nie pisze jak to rozwiązać.Mieliście kiedyś taki problem? System to Windows 7 64bit oryginał.Livebox połączony kablem ethernet do karty sieciowej. Wcześniej nic takiego się nie działo dopiero od paru dni. Nic przez ten czas nie instalowałem ani nie wchodziłem na żadne inne strony żeby załapać jakiegoś wira czy coś , po skanowaniu dysk czysty. Help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś z inną wersją Skypa ? Cóż problem dziwny, że oprogramowanie na komputerze blokuje dostęp do internetu. Diody pokazują, że jest połączenie bo utracił je komputer a nie router. Przeskanuj komputer Malwarbytes Anti-Malware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś z inną wersją Skypa ? Cóż problem dziwny, że oprogramowanie na komputerze blokuje dostęp do internetu. Diody pokazują, że jest połączenie bo utracił je komputer a nie router. Przeskanuj komputer Malwarbytes Anti-Malware.

Tak. Każda wersja Skype'a robi to samo. Kompa skanowałem i czysto:) No pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Ale nie ja jeden mam problem z tym bo patrząc na necie na forach to kilka takich przypadków było, a rozwiązania żadnego:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz avasta, uruchom Skype jako administrator i w trybie zgodności z Vistą albo XP.

Pomogło , uruchomiłem skype'a jako admin w trybie zgodności z Vistą , avasta nie musiałem wyłączać:) Wcześniej uruchamiałem jako admin ale bez zgodności.

Wielkie dzięki za pomoc politan :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...