Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirek010

Rozwiązany: Karta muzyczna

Polecane posty

Zrobiłem tak jak pisałeś przełączyłem na zintegrowaną, ale po przesiadce z tej karty audio na zintegrowaną (chociaż karta Tracer jest słabej jakości) jakość odtwarzanego dźwięku jest o wiele gorsza przeważnie doszły spore szumy i gorszy jest dźwięk przestrzenny.

Wiec jak ktoś znajdzie sterowniki do tej karty do Windows 7 64 bit niech się odezwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny mogą być dwie, pierwsza to zasilacz. Firma Trust swego czasu słynęła z produktów marnej jakości, dawno jednak nie miałem z ich zasilaczami do czynienia, tak więc wypada sprawdzić, czy to samo dzieje się na jakimś porządniejszym zasilaczu. Tu nie chodzi tylko o dźwięk, ale o bezpieczeństwo całego komputera. Druga rzecz, to problemy z zintegrowaną kartą na płytach P5B. Nie występują one u wszystkich, ale jednak można w necie natknąć się na opis problemów niewiadomego pochodzenia z tą kartą.

Jeśli zaś chodzi o kartę Tracera, to powinny działać sterowniki od Visty (z informacji Tracera wynika, że takie są). Można też spróbować poszukać stery do karty CMedia CMI8738/C3DX, bo zdaje się, że to coś jest zbudowane w oparciu o wymienioną kartę. Również raczej bym szukał sterów pod Vistę, a nie pod Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Nie udało mi się znaleźć działających sterowników pod Windows7 64-bit, a szumy na zintegrowanej karcie udało mi się częściowy wyeliminować przez nowsze stery , ale jakość dźwięku dalej nie jest taka jaką bym chciał. Chyba będę musiał przesiąść się na jaką kartę Creative.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...