Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Nie jestem administratorem?!

Polecane posty

Tytul tematu wlasciwie wyjasnia problem - nie jestem administraorem systemu. Nie wiem jak to mozliwe, ale tak mi sie przynajmniej wyswietla kiedy chce wstawic jakies pliki do folderu, ktory znajduje sie w lokacji: C:/Windows/system. Dodatkowo gdy probuje uruchomic Race Drivera 3, to wyswietla mi sie podobna informacja. Jak to mozliwe, ze nie jestem zalogowany jakoadministrator skoro NIE MA zadnych innych kont? Jest tylko jedno i chyba powinno miec uprawnienia administratorskie skoro teo nigdy nie zmienialem? Moze Wy cos z tego rozumiecie?

Z gory serdecznie dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłeś się może ustawieniami UAC? Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Race Drivera i zobaczy, czy pokaże się opcja "Uruchom jako administrator". Jeśli tak, to napisz, czy gra działa, gdy wybierzesz tą opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w zasadzie w Viscie/Seven nawet dla konta z uprawnieniami są administratorskie ograniczenia. Przynajmniej u mnie tak jest. Dlatego niektóre poważniejsze rzeczy tak czy siak trzeba uruchamiać przez PPM->Uruchom jako administrator. Np ten twój folder czy grę. Na krótką metę to rozwiązanie może jest lepsze ale szkoda że M$ nie poszedł na całość i nie zrobił takich ograniczeń jak np. w linuksie gdzie root jest bogiem a każdy inny użytkownik może co najwyżej sobie przeglądarkę uruchomić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... ale dlugo zajelo mi odpisanie. Na razie dam sobie spokoj z tym problemem. :(

Raz, ze mam tez problem z aktywacja Rome Total War, ktorego wczoraj sciagnalem z Direct2Dive i w ktorego bardziej chce mi sie grac niz w TRD3, wiec nie bede sie bawil w crackowanie oryginalnej wersji gry (bo niestety - tak samo jak w przypadku SC: Theory - legalnie sie nie da uruchomic TRD3 na Win7). Mam dosc jak na jeden tydzien.

Dwa, ze musze od nowa instalowac gre. Po tym jak zainstalowalem TRD3 wszystko dzialalo normalnie, ale jak zrestartowalem kompa, to mi wyskoczyl blad, ze sa jakies programy niezgodne z systemem czy cus. I przywracanie systemu sie zrobilo i juz nie mam TRD3 na kompie, a bawic sie w instalacje tego od nowa, nie zamierzam.

Z tematem wiec daje sobie spokoj i odkopie go za kilka tygodni, kiedy bede mial wiecej czasu i (byc moze) temperatura w cieniu spadnie ponizej 40 stopniu w cieniu i bede mogl oddychac i trzezwo myslec...:D

Serdecznie dziekuje Wam za pomoc. Temat do zamkniecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...