Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

[Win 7] Optymalizacja gier

Polecane posty

Witajcie ludzie. Mam pytanie do ekspertów i ludzi używających Windy nr 7.

Jak zauważyłem na moim pececie, Siódemka spowalnia nieco gry w porównaniu z XP. Przykład? Modern Warfare 2. Na XP udawało się wyciągnąć jakieś 25-30 klatek. Na Seven - tragedia. Nie dość, że chodziło około 15kl/s, to jeszcze co kilka sekund były skoki od kilku klatek do trzydziestu. Jest na to jakaś rada?

EDIT:

Za moment będę robił skany AntiMalware i OTL, a logi wrzucę na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś pudełko od jakiejś gry? Czytaler wymagania systemowe? Windows 7 ma dużo większe zapotrzebowanie na RAM, przez co brakuje go dla gier, przy okazji MW2, weź od kolegi jego RAMki i sprawdź, czy wtedy będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista/Seven z 1gb ram to tak jak te atrapy ścigaczy z silnikiem ze skutera. Może to i wygląda, może to i jeździ ale to coś nie ma na tyle siły żeby osiągać takie prędkości jak prawdziwy ścigacz. 2GB to dla Seven/Visty minimum żeby można było na nim zrobić coś więcej niż tylko odpalić przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie za mało ramu. Winda 7 potrzebuje minimum 2 GB ramu. Ja mam 4 i zużywa mi 29%. Przy 2 GB na lapku idzie mi w 48% więc przy 1 GB to już sam sobie dopisz.

Ja osobiście poczułem wzrost wydajności lub taką samą wydajność na Win7 x86 i x64. Bynajmniej mniej problemów niż na XP podasz instalacji i dodatkowego badziewia aby gra zachciała nam działać. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...