Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 7/2010

Polecane posty

Tematy do dyskusji o pełnych wersjach gier załączanych do lipcowego numeru CD-Action.

Trzecią pełną wersją gry jest:

Ford Racing 3 ENG

Drugim pełniakiem jest:

Battlestations: Midway PL

Głównym pełniakiem jest:

Ghost Recon: Advanced Warfighter PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu eng , nie ma jakiegos spolszczenia ?

Nie dosc ze slaba to i po angielsku .

czemu daliscie taka stara gre ?

Licze na was cd-a w kolejnych przeciekach... :rolleyes:

Panowie i Panie uczmy się języków obcych!

A i na usta ciśnie się przysłowie iż, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

Ford Racing 3 jako trzecia pełna wersja w moim odczuciu jest OK, tym bardziej ze samochodówki ukazują się rzadko w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neomat96 - jeśli poszukujesz nowych lepszych gier, to zapraszam do sklepów. Wybór mają tam całkiem niezły.

Gdybym miał lepszy sprzęt do bym zamówił np Modern Warfare 2 przez neta :P

A ja powtórzę to co zwykle. Dajemy to co w danym momencie możemy dać najlepszego + kilka innych przyczyn.

Możecie dać samą płytkę z różnymi demami z gier tak jak to robią Włosi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem i powiem, że jak na budżetową gierkę jest dobrze tylko, że... w Ford Racing 2 grało mi się przyjemniej. Ale jak ktoś nie grał i narzeka, niech najpierw zagra... Nie jest źle. A jak na 3ci pełniak to tym bardziej nie ma co narzekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, co najlepszego udało się załatwić na ten miesiąc w reakcji na pełniaki konkurencji. Jak na razie ten pełniak przegrywa z najsłabszym pełniakiem innego pisma.

Velvet Assasin - ocena w CDA - 5+

Ford Racing 3 - ocena w CDA - 6

Na razie CDA na prowadzeniu :cool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję swój komentarz.

"Przeciętniak. Mam nadzieję, że główny pełniak kopnie, bo jeśli chodzi o cover, to ostatnio inne pisma komputerowe wymiatają (Gothic III, Baldur's Gate II Złota Edycja, The Path, Prince of Persia T2T). Oczywiście i tak kupuję CD-A ze względu za najpełniejsze, najrzetelniejsze i najciekawsze materiały (recenzje, zapowiedzi, relacje, działy, itp., itd.) - ale miło byłoby mieć do tego jeszcze jakąś świetną gierkę."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gierkę odkąd się pojawiła w sklepach i szczerze polecam. W grze jest tyle trybów rozgrywki, że starcza na naprawdę długo i przejście jej w 100% zajmuje sporo czasu. Ja przeszedłem ją półtora roku temu ale cały czas mam ją na dysku i jeżdżę sobie dla przyjemności, a to żeby pobić rekord prędkości albo żeby pojeździć najlepszym samochodem w grze czyli GT90. Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić bo jest mocno zręcznościowy. To co powinno przyciągać to też sporo samochodów bo z tego co pamiętam 56. Polecam tym co nie mają a ja poczekam na kolejne pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...