Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Rozwiązany: [WinXP] Sterowniki ATI

Polecane posty

Wczoraj siadł mi nieodwołalnie twardy dysk. Na szczęście miałem drugi, wyjęty z kompa, na którym siadła płyta główna (HD działa). System jest już postawiony od zera, ale teraz mam zagwozdkę - z ostatniej instalacji systemowej, gdzieś dwa lata temu, pamiętam, że najnowsze podwówczas sterowniki ATI (karta Sapphire Radeon 9550) były mocno dziurawe (?) i część gier była niegrywalna. Usunięcie ich i zainstalownie wcześniejszej wersji rozwiązało problem.

Pytanie brzmi: czy teraz, instalując najnowsze stery ATI, natknę się na podobne trudności? Jeśli tak, to jaką wersję najlepiej zainstalować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare stery ATI to w ogóle była ciekawa historia zwłaszcza w połączeniu z niektórymi kartami. Jeśli chodzi o stery oficjalne, to była loteria, ale warto zainteresować się Omegami, które raczej działały jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w starym kompie (sempron 2600 z płytą gigabyte - odszedł na zasilaczu Megabajt :) ) Saphire Radeon 9550 128 MB.

były cyryle ze sterownikami Ati, jak wspomniał sevard.

dlatego przesiadłem się na sterowniki nieoficjalne - Omega.

http://www.omegadrivers.net/index.php?opti...1&Itemid=54

na stronce pisze, że najnowsze nie obsługują serii 9xxx ale do numeru 9250, więc powinny działać bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...