Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Rozwiązany: Deus Ex - gra chodzi zbyt szybko

Polecane posty

No więc mam ten problem. Im na ekranie jest mniej elementów (np w pomieszczeniach lub podczas patrzenia na ziemie)

tym gra chodzi szybciej. Do tego stopnia, że postać śmiga jak sonic i strzela z pistoletu jak z kałacha.

Próbowałem w procesach wyłączać jeden z rdzeni, Włączyłem vsync. Dalej to samo.

Mam windows 7 i procesor intel pentium dula core e5200. Doradźcie coś oprócz używania cheatów na slow mo bo to nie ma sensu. Z góry dzięki :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz wylaczenia jednego ze rdzeni, pomoc moze takze wylaczenie kosci pamieci RAM.

Pewnego dnia chcialem sobie pograc w AVP Gold Edition, niestety po wejsciu do menu wszystko zaczelo chodzic za szybko, pomoglo zmniejszenie ilosci ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposoby ze strony deusex.pl

Efektem ich używania gra chodzi za szybko. Możliwe rozwiązania:

1. Edytować plik DeusEx.ini za pomocą Notatnika i zmienić GameSpeed=1.000000 na mniejszą np. 0.999999

2. Włącz cheaty i wpisz kod slomo 0.5 lub inną wartość poniżej jedynki w zależności od potrzeb.

3. Uruchom grę ze zgodnością Windows 98/Windows Me

4. Jeżeli masz dwurdzeniowy procesor, podczas gry wciśnij Ctrl+Alt+Del, przejdź na zakładkę "Procesy", znajdź DeusEx.exe, kliknij prawym, "Ustaw koligację" i wybierz jedno jądro. Aby nie robić tego za każdym uruchomieniem gry, użyj programu THG Task Assignment Manager do zapamiętania tych ustawień. Więcej informacji o programie w tym miejscu. [nadesłał Kuchcik]

5. Skorzystaj z programu Deus Ex Fixer.

6. Skorzystaj z Custom Luncher.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...