Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

Rozwiązany: Wiedźmin Edycja Rozszerzona - gra się wyłącza

Polecane posty

Mam taki problem nie typowy.

Od kilku dni gram w Wiedźmina no i dopiero dziś, gra się wyłączyła po raz pierwszy od tych kilku dni. Nie było żadnego błędu, tylko tak po prostu się wyłączyła szybko.

Można temu jakoś zaradzić ? Wybaczcie za tak głupi problem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyłączyła raz, to chyba jeszcze nie ma tragedii, no chyba że występuje to częściej.

Na Twoim miejscu przeskanowałbym kompa antywirusem, przeczyścił rejestr i zdefragmentował dokładnie wszystkie dyski. Zainstaluj też najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizuj DirectX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj skanowałem komputer, żadnego wirusa nie ma. A defragmentacje chyba jednak zrobię, tak na szelki wypadek.

Dziękuje za podpowiedzi, prosiłbym o nie zamykanie tematu jeszcze, odpiszę tutaj czy podziałał sposób na defragmentację. :)

A co do sterowników, są najnowsze, Direct'x też, ale tylko 9.0C mogę mieć na XP niestety. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam. Ja też tak mam ze swoim Wieśkiem - po prostu co jakiś czas gra wyłącza się tak, jakby w ogóle nigdy nie była włączona. W jednej chwili jest, a w drugiej już jej nie ma. I niestety nie znalazłem na to rozwiązania. Nie jest to jednak problem na tyle uciążliwy, żeby nie dało się grać - po prostu trzeba często robić quicksave'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej czeste save na roznych slotach. Ja tez tak czasami mam idzie sie przyzwyczaic. O tyle dobrze ze system zapisu jest stabilny i przy naglym wylaczeniu nie siadaja save, ale nigdy nie wiadomo dlatego polecam nie zapisywac na 1slocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...