Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napa88

Call of Duty: Modern Warfare 2, straszne lagi i same d/c

Polecane posty

Jak w temacie. Kupiłem grę w marcu. Do początku czerwca mogłem grać normalnie, teraz już nie. Zanim dostanę się do jakiejkolwiek gry (mówię oczywiście o multi) trwa to wieczność. Z reguły dostaję komunikat "unable to connect the host". Jak już się dostanę, to jestem na serwie góra 15 sekund. Wtedy mam d/c (= disconnect) i komunikat "unable to connect the host". Rzadko uda mi się wejść do gry i pograć dłużej niż 5 minut. A nawet jeśli, to są takie zarypiste lagi, że odechciewa się grać. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, jak już mówiłem. Wcześniej grałem normalnie, teraz coś spie****iło. W necie szukałem, niektórzy mają bardzo podobne problemy, ale rozwiązań nie ma.

Może to coś pomoże, to jeszcze dodam, że zanim włączę grę to mam sygnał internetowy "excellent" a prędkość 50Mbps. Włączam grę sygnał nagle staje się "very bad" a prędkość spada do 1 Mbps. Po wyłączeniu gry sygnał znowu wraca do "excellent" a prędkość do 50 Mbps. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DzikuXXX - w inne gry online nie gram

@Aldaron127 - wybacz, zapomniałem o tak trywialnej rzeczy jak konfiguracja kompa ^^

System - Windows XP SP3

Procek - Intel Core2Duo E8400

Grafa - 9600gso

RAM - 2GB

Płyta główna - Asus P5K Pro

Antywir - Kaspersky Internet Security (oryginał)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, powoli :D Ja tutaj nie taki obcykany w tym języku jestem :D

@zecik - jak niby mam sprawdzić w firewall'u "przepływ danych"? :D Tam są tylko blokowane programy, porty itd.

@DzikuXXX - co to znaczy "zpingować jakiś serwer"? ^^

Wybaczcie, za to "noobstwo" no, ale specjalistą nie jestem :D Aby gram, i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wlaczysz MW2. Start > Uruchom. Wpisz cmd potem pisz tak ping www.interia.pl. Zapamietaj co masz po slowie "czas" np. czas=28ms. Potem wlacz MW2 zacznij szukac, ALT+TAB, i ping znow. Jesli ping wzrosnie to po prostu cos ci zmula internet a nie jakies nastepny problem z iw.net.

I spróbuj z tymi aktualizacjami. Start > Panel Sterowania > (widok klasyczny) > Aktualizacje Automatyczne i "Wylacz aktualizacje automatyczne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...