Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MerryJane

Operation 7, Start Game

Polecane posty

Witam.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale by zagrać w O7 jest potrzeba wejścia przez IE, tak?

Niestety mój IE nie działa, nawet po kilkakrotnej reinstalacji itp.

Możliwością kolejną jest FireFox jeśli się pobierze jakiś tam pliczek, a potem zainstaluje. Po instalacji otwierała się strona jak potem poustawiać wszystko w FF. Niestety... strona mi się zgubiła.. :c

Nie potrafię się doszukać instrukcji jak to załatwić. Może jak ktoś się zna to problem jest banalny, może trzeba coś uruchomić, nacisnąć. Niestety ja nie wiem co...

Jakby ktoś był tak miły i się tym zainteresował, byłoby super.

Mam nadzieję, że dobry temat wybrałam.. ; )

(Wcześniej napisałam posta tej samej treści bezpośrednio w dziale gry. Więc temat tam gdzie niepotrzebny proszę skasować. Z góry przepraszam za zamieszanie).

Temat przeniesiony do właściwego działu. Jest to gra typu MMOFPS.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest dokładnie tak jak się spodziewałem. Wersja w którą próbujesz zagrać to dystrybucja od NetGame, a oni jakiś czas temu zablokowali w grze dostęp graczom z europy. Ale nic straconego, europejczycy, w tym również Polacy mają swoją dystrybucje:

http://operation7.fiaa.eu

Musisz zarejestrować się na podanej stronie, i z niej ściągnąć gierkę. Wszystko powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...