Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serek

Brohters in Arms Road to Hill 30 - jak wydać rozkaz żołnierzowi

Polecane posty

witajcie :smile:

Problem dotyczy gry Brohters in Arms Road to Hill 30( z CDA :wink: )podczas grania doszedłem do misji,w której mam wydać rozkaz żołnierzowi,no i rodzi się pytanie,jak to zrobić :icon_question:

u góry ekranu jest taki napis:"aby wydać rozkaz żołnierzowi naciśnij i przytrzymaj,potem porusz myszką aby skierować żołnierza do pobliskiego ogrodu" :rolleyes: Wie ktoś jak to wykonać,bo ja się nie orientuje w tej sprawie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Robisz to tak.Naciskasz i przytrzymujesz prawy przycisk myszy, myszką poruszasz po ziemi i pokazuję się ikonka, nakierowujesz tą ikonką na miejsce gdzie chcesz aby udał się żołnierz i puszczasz.Jeśli chcesz aby On wykonał jakieś zadanie to: - Jeśli chcesz aby on silnie ostrzeliwał cel, włączasz celownik, najeżdżasz na cel, naciskasz prawy myszy i puszczasz

- Jeśli chcesz aby ruszyli na niego z szarżą , i zaczęli atakować z bliskiego kontaktu, to celownik, prawy myszy i lewym klikasz i puszczasz

Shift służy do wybierania pomiędzy drużynami, pojazdem, tzn. w niektórych misjach będziesz miał po dwie drużyny czy drużynę i pojazd i wtedy każdej z osobna musisz wydać rozkaz aby się pomiędzy nimi przełączyć klikasz shift.natomiast jeśli chcesz ich wszystkich do siebie przywołać klikasz ,,z".Mam nadzieję że pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...