Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakashi1994

Rozwiązany: Brak dźwięku

Polecane posty

Witam. Dziś gdy uruchomiłem pc i chciałem posłuchać muzyki zauważyłem, iż nie działa głos. Tak podłączyłem prawidłowo. Nie, nie tylko na głośnikach, na słuchawkach też. Tak to pierwszy raz. Przeinstalowanie sterowników nic nie dało. Wujek google nie pomógł.

Edit. Proszę o zmianę nazwy tematu przez moderatora na Brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP Ziąąą, nie przesadzaj. Wierzę , że da się to naprawić ! :)

Okej, wczoraj rozumiem wszystko działało ? Spróbuj ściągnąć najnowsze stery do karty dźwiękowej ( o ile są takie , bo laik jestem ) .Ale przedtem zrób to :

Start -->Wszystkie Programy --> Akcesoria -->Rozrywka--> Regulator głośności.

Ok , i teraz :

1. Sprawdź ,czy któreś z głośności jest wyciszone. Jeśli tak, to kliknij , to nie będzie wyciszone. Myślę ,że będzie to głośność główna. Jeśli znowu nie działa, to :

2. Wejdź we właściwości , urządzenie miksujące ma być takie , żeby poniżej kropka była na odtwarzaniu , i zaznacz wszystkie opcje. Naciśnij OK

3. Nie powinny być wyciszone , przynamniej u mnie na karcie Realtek HD Audio , żadne prócz Front Pink In i Rear Pink In. Chyba , pewny nie jestem.

Działa ? Mam nadzieję , że owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dziwna sytuacja. Wszedłem w ustawienia sterownika tej ikonki tray. Sprawdzam a tam głośność na minimum. Ehh martwiłem się, że to coś z płytą główną. A tego nie sprawdziłem bo po jednym wyłączeniu już nigdy się nie włącza. Dziękuję bardzo za pomoc. Twoja rada Mazzakollo bardzo się przydała. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...